Poradna

 

OŠETŘENÍ PŘÍSTROJEM ShapeUp! – VÝHODY

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké jsou hlavní výhody přístroje ShapeUp! a jaké partie umí ošetřit?

Děkuji, Věra Hrabánková

 

Dobrý den,

nespornou výhodou přístroje ShapeUp! je nebolestivost, časová nenáročnost, finanční dostupnost, možnost kombinace s jinými zákroky a  viditelný efekt.

Přístroj má dvě hlavice, jedna slouží k redukci vrásek – slouží především  pro obličej a  druhá umí redukovat podkožní tuk a vypínat kůži. Používá se nejčastěji pro oblast bříška, paží, stehen apod.

AURUM AESTHETIC CLINIC

 

 

OŠETŘENÍ  PŘÍSTROJEM  ShapeUp!– S ČÍM LZE KOMBINOVAT

Dobrý den, mohla bych se zeptat s čím lze ShapeUp! kombinovat?

Děkuji, Naďa Pospíšilová, Hradec

 

Dobrý den,

ShapeUp! je přístrojvé ošetření, které lze kombinovat takřka se všemi jinými technikami používané v estetické medicíně. Pokud jde o zlepšení kvality pleti, nejčastěji  volíme mikrojehličkování, zde se efekt nesčítá, al přímo násobí! Záleží, jaké je vaše očekávání. Zda redukce vrásek či redukce podkožního tuku a zpevnění kůže.

AURUM AESTHETIC CLINIC

 

 

LIFTING MEZONITĚMI

Dobrý den, uvažuji o liftingu pomocí mezonití a taj jsme se chtěla zeptat, jak lifting mezonitěmi probíhá? Je jejich aplikace bolestivá? Jak dlouho zákrok trvá a za jak dlouho budou viditelné

výsledky?

Děkuji, Eva Záhořová, Jihlava

 

Dobrý den,

po odebrání anamnézy a vyloučení všech kontraindikací se na ošetřovanou partii nanese znecitlivující krém a to asi na půl hodiny. Poté se plocha vydesinfikuje a do požadované oblasti se zavádějí liftující 3D nitě pomocí kanyl, případně doplňujeme mezonitěmi na jehle. Nitě se zavádějí horizontálně nebo vertikálně, podle toho, zda chceme zdůraznit kontury, zjemnit vrásky nebo „vyliftovat“ danou oblast. Bolestivost zákroku se odvíjí od prahu citlivosti ošetřované osoby, každý tedy zákrok může vnímat jinak. Po aplikaci kanylových nití je potřeba počítat s tím, že minimálně 3 dny musíte nosit bandáž, na noc ji doporučujeme nosit celkem 14 dnů.

Liftující kanylové 3D nitě i mezonitě lze úspěšně kombinovat s jinými metodami, jako je botulotoxin, výplně či mezoterapie. Kombinační ošetření celkový efekt prohloubí a prodlouží.

AURUM AESTHETIC CLINIC

 

 

MEZONITĚ – INDIKACE

Pro koho, u jakých indikací, je vhodné ošetření mezonitěmi či 3D nitěmi?

Děkuji, Pavla Horáková

 

Dobrý den,

ošetření mezonitěmi nebo liftujícími 3D kanylovými nitěmi patří mezi miniinvazivní zákroky estetické medicíny prováděné ambulantně. Používáme je k liftingu povadlé pleti, redukci vrásek, zpevnění obličeje, krku i dekoltu a některých partií těla, jako jsou paže, bříško, zadeček, stehna apod., ale také jako prevenci stárnutí. Princip spočívá v nastartování tvorby nového kolagenu, efekt může vydržet v závislosti na lokalitě a množství použitých nití až dva roky.

AURUM AESTHETIC CLINIC

 

 

KYSELINA HYALURONOVÁ – JAK ČASTO JE MOŽNO OPAKOVAT

Dobry den, rada bych se zeptala za jak dlouho po aplikaci kyseliny hyaluronove je mozne zakrok znovu opakovat? Je to nejak casove omezene?

Děkuji. Katerina Janakova-Johnson

 

Dobrý den,

aplikace gelu kyseliny hyaluronové není nijak omezena. Po aplikaci nabízíme kontrolu po 14ti  dnech, kdy je možno v případě potřeby do ošetřené oblasti výplň dopíchnout.

Doba trvání efektu aplikace kyseliny hyaluronové je různá. Např. rty–povrchová aplikace cca 4-6 měsíců, nosoretní rýhy (hluboká aplikace) až 2 roky.

Jinak zveme klienty po půl roce, abychom zkontrolovali, zda je všechno dle jejich představ.

AURUM AESTHETIC CLINIC

 

 

KYSELINA HYALURONOVÁ – NÁSTUP ÚČINKU

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak rychlý je nástup účinku či spíše v tomto případě viditelnosti po aplikaci kyseliny hyaluronové ? Je vyplnění patrné hned a nebo se projeví až po nějaké době jako v případě aplikace botulotoxinu?

Děkuji, Dana Calábková

 

Dobrý den,

efekt je viditelný okamžitě, ale výsledné hodnocení provádíme po dvou týdnech, kdy opadne otok a kyselina hyaluronová – výplň „natáhne vodu“ a vidíme ji tedy v plné síle.

AURUM AESTHETIC CLINIC

 

 

BOTULOTOXIN – NA JAKÉ VRÁSKY

Dobrý den, mohla bych se zeptat na jaký druh vrásek je botulotoxin nejúčinnější?

Děkuji, Monika Hajská, Praha

 

Dobrý den,

botulotoxin je nejúčinnější na tzv. mimické vrásky, což jsou vrásky u kořene nosu, na čele a vějířky vně očí.

AURUM AESTHETIC CLINIC

 

 

OŠETŘENÍ PŘI SEBOROICKÉ DERMATITIDĚ A CELIAKII

Dobrý den, je mi 34 let a byla jsem před měsícem na botoxu – glabela. Bohužel moje vráska je asi dost hluboká, protože i po botoxu je vidět. Přemýšlím proto o výplni kyselinou hyaluronovou. Je ji možné aplikovat, když mám seboroickou dermatitidu (nyní v klidném stavu) a celiakii (bezlepkovou dietu přísně dodržuji) ?

Děkuji za odpověď, Dagmar

 

Dobrý den,

hyaluronová kyselina je látka, kterou tvoří všichni živí tvorové, a proto je organismem velmi dobře přijímána.

Nicméně upozorněte na svá onemocnění svého lékaře, nic tím nepokazíte a budete klidnější, že s touto informací bude pro vás výplň vybírat.

AURUM AESTHETIC CLINIC

 

 

ATROFICKÉ JIZVIČKY PO AKNÉ

Dobrý den. Rád bych se informoval ohledně způsobu řešení atrofických jizviček po akné v oblasti nosu. Jaké možnosti jsou vhodné na danou problematiku a oblast ?

Děkuji za odpověď, Radek Malý, Benešov

 

Dobrý den,

Naše pracoviště má velmi dobré zkušenosti s ošetřením, které se jmenuje Microneedling (Mikrojehličkování). Pokud se jedná o lokalitu kolem nosu, zde by se ošetření muselo provést alespoň třikrát (vždy s měsíčním odstupem), ale protože se jedná o malou plochu, nebylo by to finančně náročné. Mnohokrát se nám stalo, že v případě jizviček po akné toto ošetření stačilo a klient byl spokojen. Nicméně pokud by tomu ve vašem případě tak nebylo,vždy máme co nabídnout. Jizvičky se dají doplnit výplní, ošetřit laserem apod. Záleží na vašich požadavcích.

AURUM AESTHETIC CLINIC