Vypnutí kůže obličeje, krku, dekoltu a rukou


Pleť v obličeji, v dekoltu a na rukou je během života nejvíce vystavovaná slunečnímu záření a různým nepříznivým vlivům, proto jsou na těchto partiích projevy stárnutí nejvíce zřetelné. K vypnutí kůže v těchto partiích

 

NABÍZÍME TATO OŠETŘENÍ:


 

Endopeel

Endopeel je nejnovější medicínský způsob omlazení obličeje chemickou cestou, kdy se do svalů injekčně aplikuje přípravek z olejových kyselin. Ten způsobí vyzvednutí svalů s okamžitým liftingovým efektem. Nezpůsobuje jizvy a nevyžaduje dlouhou rekonvalescenci. Účinek je okamžitý a výsledek viditelný bezprostředně po aplikaci. Vhodný pro všechny věkové kategorie.


 

 

Elektromagnetická vlna Pellevé

Je převratnou novinkou v estetické medicíně umožňující neinvazivní metodou zpevnit pleť a vypnout jemné až středně hluboké vrásky. Při ošetření se využívá energie ve formě elektromagnetických vln, která ovlivňuje spodní vrstvy dermis a tím účinně ovlivňuje pevnost pleti. Tímto ošetřením se také docílí znatelného zlepšení kvality pleti a její textury. Ověřeno klinickými studiemi.


 

Mezonitě, Liftující kanylové 3D nitě


je revoluční metoda v redukci vrásek a liftingu obličeje, krku a dalších partií těla pomocí vstřebatelných biovláken. Při této metodě se pokožka vypíná pomocí speciálních vstřebatelných nití. Nitě jsou fixovány v tkáni a poskytují jí žádanou podporu. Upravovaná partie se vypne a vyhladí. Nitě mají také rejuvenační efekt, aktivují přirozenou obnovu pokožky a zpomalují proces stárnutí. Celkový efekt přetrvává až 2 roky.


 

Plazmaterapie – PRP Plazma bohatá na trombocyty

Jediná lékařsky prověřená a certifikovaná procedura pro omlazení a regeneraci pokožky na buněčné úrovni. Metoda, která oživí a omladí Vaši pleť pomocí speciálního plazmového koncentrátu z Vaší vlastní krve! Růstové faktory z vlastních krevních destiček výrazně přispívají k procesu tkáňové regenerace, produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. Jedná se o produkt tělu vlastní, bez jakýchkoliv rizik a negativních reakcí. Vhodné pro ženy i muže.

Hlavním efektem je buněčná regenerace a dlouhodobá tvorba kolagenních formací a stimulace fibroblastů v středních a hlubších vrstvách kůže. Výsledkem je přirozené omlazení bez ovlivnění mimiky, bez změn rysů obličeje.

První výsledky zlepšení vzhledu, textury a tónu pleti můžete pozorovat do tří týdnů po aplikaci. Celkový efekt přetrvává až dva roky.


 

Botulotoxin

Botulotoxin se především používá jako účinný prostředek k odstranění mimických, tzv. dynamických vrásek (především v partii čela a kolem očí).


 

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je látka, která je běžnou součástí všech živočišných druhů a tkání, společně s kolagenem tvoří důležitou složku při regeneraci stárnoucí a poškozené pokožky. Hlavní funkcí této kyseliny je vázat a transportovat vodu.


 

Mikrojehličkování (Microneedling)

Touto metodou je možno dosáhnout skvělých výsledků pro obnovu pevnosti a tonicity povadlé pokožky.


 

Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizviček po akné a zmenšení rozšířených pórů. Přispívá také k barevnému sjednocení pleti, odstranění nežádoucích pigmentací, odstranění projevů akné a působí také příznivě na příliš mastnou pokožku.


 

Mezoterapie


Kromě degenerace elastických vláken dochází s věkem také k úbytku a změnám struktury i vláken kolagenních, pokožka tak ztrácí svou pružnost. Mezoterapií se pomocí četných mikroinjekcí kyseliny hyaluronové, aminokyselin, peptidů a vitamínů hydratuje pokožka zevnitř . Výsledkem je vypnutější pleť. Vedlejším přídatným účinkem je také stimulace tvorby kolagenu.


 

Lifting MEDER

Procedura je alternativa injekční botulotoxinové terapie pro ty, kteří si z nějakého důvodu nepřejí injekce nebo mají pro injekce kontraindikace (antibiotická terapie, těhotenství, kojení).
MEDER nemá žádná věková omezení, žádné nežádoucí účinky, komplikace ani kontraindikace. Procedura je univerzální – kromě uvolnění svalů mají složky přípravku celou řadu pozitivních účinků. Tato terapie vyhlazuje vrásky a zabezpečuje účinný lifting pokožky.