Terapie zhrubělé pórovité pleti

NABÍZÍME TATO OŠETŘENÍ:


Mikrojehličkování (Microneedling)

Toto ošetření umožňuje zlepšit texturu pokožky a zmenšit velikost pórů. Velikost pórů se snižuje díky zvýšené produkci kolagenu v okolí póru a díky zvýšené produkci elastinu. Tím se póry vracejí ke své původní velikosti. Velmi efektivní a pro pleť zdravé!


Plazmaterapie – PRP  Plazma bohatá na trombocyty

Jedná se o vědecky podloženou metodu založenou na využití vlastní bioaktivní plazmy bohaté na trombocyty k omlazení pokožky. Růstové faktory z vlastních krevních destiček (tzv. platelet rich plasma–PRP) výrazně přispívají k procesu tkáňové regenerace, produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. S přibývajícími léty totiž dochází k poškození DNA a buněčných struktur. Plazma PRP bohatá na trombocyty účinkuje jako jedinečný „stavební materiál“ při „opravách“ organizmu na buněčné úrovni, který stimuluje faktory ovlivňující růst buněk a rovněž biologicky stimuluje poškozené buňky. Plazma PRP bohatá na trombocyty se úspěšně používá k regeneraci kožních buněk, což má za následek zjemnění pleti a stažení pórů.


Chemický peeling

Zjemnit zhrubělou a pórovitou pleť lze např.chemickým peelingem. Chemický peeling je neinvazivní časově nenáročné ošetření pomocí ovocné kyseliny glykolové, která rozvolňuje jednotlivé odumřelé kožní buňky. Povrch pleti se vyrovná, barevně sjednotí, pokožka se hydratuje, prozáří, póry jsou méně viditelné.