Redukce vrásek


Tvorbu vrásek máme dánu geneticky. Dnešní estetická medicína si umí s vráskami poradit, je ovšem důležité přijít včas.  Naše pracoviště nabízí nejmodernější metody na vyhlazení vrásek, které lze vzájemně kombinovat.  Klienti si tak mohou naplánovat ošetření přímo na míru.


NABÍZÍME TATO OŠETŘENÍ


Plexr

Je velmi šetrný přístroj, pracuje bez řezu, bez krvácení a následných jizev!

Při ošetření plasmový výboj proniká do přesně stanovené hloubky pod povrchem kůže, kde odpaří nežádoucí buňky a vyvolá tvorbu kolagenu.  Je naprosto bezpečný i na nejcitlivějších místech!

Výsledkem je odstranění vrásek, redukce nadbytku kůže a její vypnutí.

Mezi pokožkou a přístrojem dochází ke tvorbě malého plasmového výboje (vypadá jako blesk), který v daném místě odpaří starou pokožku a po zahojení nahradí pokožku novou. Tomu říkáme tečkovité odpaření. Přístrojem je jednotlivými tečkami postupně vykryta daná ošetřovaná oblast.

Plexr je bezkontaktní přístroj a jeho využití spadá do kategorie tzv. neablativní chirurgie, což je bezpečný neinvazivní nekrvavý spolehlivý lékařsko-chirurgický postup, jehož provedení je snadné a klientovi při něm nehrozí žádné nebezpečí.


Výplně na bázi kyseliny hyaluronové

kyselina hyaluronová je látka, která je běžnou součástí všech živočišných druhů a tkání, společně s kolagenem tvoří důležitou složku při regeneraci stárnoucí a poškozené pokožky. Výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové používáme při doplnění kontur a objemů v částech obličeje, kde s věkem dochází k poklesu kůže. Jde o nosoretní (nasolabiální) rýhy, “marionetky”, kruhy pod očima, propadlé tváře nebo pokleslé koutky úst. Všude tam se navrácením plnosti dosáhne mladšího výrazu.


Botulotoxin

Botulotoxin je látka, která  působí přímo na příčinu vrásek. Po aplikaci do svalu se dočasně zablokuje nervový impuls, který způsobuje jeho stažení. Proto je tato látka na mimické vrásky účinnější než výplňové materiály. Vrásky se zjemní nebo zmizí úplně. Navíc se zamezí vzniku nových vrásek. Účinek není trvalý, ale zákrok lze bez problémů opakovat.

Pomocí botulotoxinu umíme vyhladit vrásky např.na čele, u kořene nosu a u zevních očních koutků (tzv.vějířovité vrásky).


Plazmaterapie – PRP Plazma bohatá na trombocyty
Zredukovat vrásky můžeme pomocí speciálního plazmového koncentrátu bohatého na trombocyty z Vaší vlastní krve! Růstové faktory z vlastních krevních destiček (tzv. platelet rich plasma–PRP) výrazně přispívají k procesu tkáňové regenerace, produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. S přibývajícími léty totiž dochází k poškození DNA a buněčných struktur. Plazma PRP bohatá na trombocyty účinkuje jako jedinečný „stavební materiál“ při „opravách“ organizmu na buněčné úrovni, který stimuluje faktory ovlivňující růst buněk a rovněž biologicky stimuluje poškozené buňky. Jedná se o produkt tělu vlastní, odpadají tak veškerá rizika jakýchkoliv nežádoucích reakcí.

Zlepšení kvality pleti je patrné již za 3 týdny, pokožka je lépe hydratována a má lepší strukturu.

Vhodné pro ženy i muže.


Mezonitě,  Liftující kanylové 3D nitě

je účinná metoda v  redukci vrásek a  liftingu obličeje, krku a dalších partií těla pomocí vstřebatelných biovláken – nití. Tyto vstřebatelné nitě se po zavedení fixují v tkáni a poskytují jí žádanou podporu. Ošetřená partie se vypne a vyhladí. Nitě mají také rejuvenační efekt, aktivují přirozenou obnovu pokožky a zpomalují proces stárnutí. Celkový efekt přetrvává 1 – 2 roky.


Mikrojehličkování (Microneedling)

vyvolává přirozenou syntézu kolagenu, elastinu, ale také dalších bílkovin mezibuněčné matrix, proto je velmi vhodnou doplňující metodou k vyhlazení vrásek na obličeji, krku, dekoltu i rukou.


ShapeUp!

Radiofrekvenční přístroj nejmodernější generace, který aktivací kolagenu a elastinu v podkoží přirozeně redukuje vrásky. Bezpečný, nebolestivý, časově i finančně dostupný.