Redukce vrásek kolem očí


 

Elektromagnetická vlna Pellevé

Revoluční novinka v estetické medicíně, která umožňuje ošetřit i ty nejjemnější vrásky kolem očí a víček. Představuje noblesní ošetření bez bolesti, bez invazivity.


 

Mezonitě

je revoluční metoda v  redukci vrásek a  liftingu obličeje, krku a dalších partií těla pomocí vstřebatelných biovláken. Při této metodě se pokožka vypíná pomocí speciálních vstřebatelných nití. Nitě jsou fixovány v tkáni a poskytují jí žádanou podporu. Upravovaná partie se vypne a vyhladí. Nitě mají také rejuvenační efekt, aktivují přirozenou obnovu pokožky a zpomalují proces stárnutí. Celkový efekt přetrvává až 2 roky.


 

Plazmaterapie – PRP Plazma bohatá na trombocyty 

Zredukovat vrásky kolem očí můžete pomocí speciálního plazmového koncentrátu bohatého na trombocyty z Vaší vlastní krve! Růstové faktory z vlastních krevních destiček výrazně přispívají k procesu tkáňové regenerace, produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. Hlavním efektem je tedy buněčná regenerace a dlouhodobá tvorba kolagenních formací a stimulace fibroblastů v středních a hlubších vrstvách kůže. Výsledkem je přirozené omlazení bez ovlivnění mimiky, bez změn rysů obličeje. Jedná se o produkt tělu vlastní, bez jakýchkoliv rizik a negativních reakcí. Celkový efekt může přetrvávat až dva roky. Vhodné pro ženy i muže.


 

Mikrojehličkování (Microneedling)

Tato metoda je vhodná jak na pleť kolem očí, tak na samotná víčka. Bezpečné, bezbolestné, účinné.


 

 

Botulotoxin

Ošetření, které odstraní vějířkovité vrásky kolem očí.


 

Kyselina Hyaluronová

Vypne hlubší vrásky kolem očí a hydratuje pleť. Z jednoho vpichu lze aplikovat pomocí kanyly a tím zvýšit komfort ošetření, snížit bolestivost a množství vpichů.


 

Chemický peeling

Představuje bezpečnou osvědčenou metodu, která umožňuje vypnout pleť i v očních partiích