Redukce vrásek kolem očí


Plexr

Je velmi šetrný přístroj, pracuje bez řezu, bez krvácení a následných jizev! Jak je to možné?

Při ošetření plasmový výboj proniká do přesně stanovené hloubky pod povrchem kůže, kde odpaří nežádoucí buňky a vyvolá tvorbu kolagenu.  Je naprosto bezpečný i na nejcitlivějších místech, jako jsou oční víčka či intimní partie.

Výsledkem je odstranění vrásek, redukce nadbytku kůže a její vypnutí, odstranění nerovností kůže včetně výrůstků i jizviček.

Mezi pokožkou a přístrojem dochází ke tvorbě malého plasmového výboje (vypadá jako blesk), který v daném místě odpaří starou pokožku a po zahojení nahradí pokožku novou. Tomu říkáme tečkovité odpaření. Přístrojem je jednotlivými tečkami postupně vykryta daná ošetřovaná oblast.

Plexr je bezkontaktní přístroj a jeho využití spadá do kategorie tzv. neablativní chirurgie, což je bezpečný neinvazivní nekrvavý spolehlivý lékařsko-chirurgický postup.


Mezonitě

je revoluční metoda v  redukci vrásek a  liftingu obličeje, krku a dalších partií těla pomocí vstřebatelných biovláken. Při této metodě se pokožka vypíná pomocí speciálních vstřebatelných nití. Nitě jsou fixovány v tkáni a poskytují jí žádanou podporu. Upravovaná partie se vypne a vyhladí. Nitě mají také rejuvenační efekt, aktivují přirozenou obnovu pokožky a zpomalují proces stárnutí. Celkový efekt přetrvává až 2 roky.


Plazmaterapie – PRP Plazma bohatá na trombocyty 

Zredukovat vrásky kolem očí můžete pomocí speciálního plazmového koncentrátu bohatého na trombocyty z Vaší vlastní krve! Růstové faktory z vlastních krevních destiček výrazně přispívají k procesu tkáňové regenerace, produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. Hlavním efektem je tedy buněčná regenerace a dlouhodobá tvorba kolagenních formací a stimulace fibroblastů v středních a hlubších vrstvách kůže. Výsledkem je přirozené omlazení bez ovlivnění mimiky, bez změn rysů obličeje. Jedná se o produkt tělu vlastní, bez jakýchkoliv rizik a negativních reakcí. Celkový efekt může přetrvávat až dva roky. Vhodné pro ženy i muže.


Mikrojehličkování (Microneedling)

Tato metoda je vhodná jak na pleť kolem očí, tak na samotná víčka. Bezpečné, bezbolestné, účinné.


Botulotoxin

Ošetření, které odstraní vějířkovité vrásky kolem očí.


Kyselina Hyaluronová

Vypne hlubší vrásky kolem očí a hydratuje pleť. Z jednoho vpichu lze aplikovat pomocí kanyly a tím zvýšit komfort ošetření, snížit bolestivost a množství vpichů.


Chemický peeling

Představuje bezpečnou osvědčenou metodu, která umožňuje vypnout pleť i v očních partiích