Omlazení obličeje a pleti

 


Výplňové materiály, (tzv.tekutý facelift)

S přibývajícím věkem dochází nejenom ke ztrátě pevnosti kůže, ale k ubývání podkožního tuku a k atrofii svalů. Výsledkem jsou mimo jiné povadlosti v oblasti lícních kostí se zvýrazněním kruhů pod očima. Modelace tváří patří k nejčastějším ošetřením Omlazení obličeje a pleti, říká se mu tekutý facelift, kdy se obličeji navrací přirozená mladistvost pomocí výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Ošetření Vám navrátí přirozenou svěžest, kdy si každý všimne, že vypadáte mladistvěji, ale nikdo nebude moci přijít na to, jak se to stalo. Toto ošetření se provádí takřka bezbolestně z 1-2 vpichů na každé straně tváře. Lze je kombinovat s procedurami jako mikrojehličkování, aplikace liftujících 3D nití nebo Endopeel či neinvazivním přístrojem Elektromagnetickou vlnou Pellevé .


Endopeel

je nejnovější medicínský způsob Omlazení obličeje a pleti chemickou cestou, kdy se do svalů injekčně aplikuje přípravek z olejových kyselin. Ten způsobí vyzvednutí svalů s okamžitým liftingovým efektem. Nezpůsobuje jizvy a  nevyžaduje dlouhou rekonvalescenci. Účinek je okamžitý a výsledek viditelný bezprostředně po aplikaci. Vhodný pro všechny věkové kategorie.


Mezonitě, Liftující kanylové 3D nitě

je revoluční metoda v  redukci vrásek (omlazení obličeje a pleti) a  liftingu obličeje, krku a dalších partií těla pomocí vstřebatelných biovláken. Při této metodě se pokožka vypíná pomocí speciálních vstřebatelných nití. Nitě jsou fixovány v tkáni a poskytují jí žádanou podporu. Upravovaná partie se vypne a vyhladí. Nitě mají také rejuvenační efekt, aktivují přirozenou obnovu pokožky a zpomalují proces stárnutí. Celkový efekt přetrvává až 2 roky.


Plazmaterapie – PRP plazma bohatá na trombocyty 

Jediná lékařsky prověřená a certifikovaná procedura pro omlazení a regeneraci pokožky na buněčné úrovni. Metoda, která oživí a omladí Vaši pleť pomocí speciálního plazmového koncentrátu z Vaší vlastní krve! Růstové faktory z vlastních krevních destiček výrazně přispívají k procesu tkáňové regenerace, produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. Jedná se o produkt tělu vlastní, bez jakýchkoliv rizik a negativních reakcí. Vhodné pro ženy i muže.

Hlavním efektem je buněčná regenerace a dlouhodobá tvorba kolagenních formací a stimulace fibroblastů v středních a hlubších vrstvách kůže. Výsledkem je přirozené omlazení bez ovlivnění mimiky, bez změn rysů obličeje.

První výsledky zlepšení vzhledu, textury a tónu pleti můžete pozorovat do tří týdnů po aplikaci. Celkový efekt přetrvává až dva roky.


Elektomagnetická vlna Pellevé

je převratnou novinkou v estetické medicíně umožňující neinvazivní metodou omlazení obličeje a pleti vypnutím jemné až středně hluboké vrásky a zpevnit pleť. Při ošetření se využívá energie ve formě elektromagnetických vln, která působí ve spodních vrstvách dermis a výrazně tak ovlivňuje vzhled obličejových vrásek i pevnost pleti. Výsledky prokázány klinickými studiemi.


Ulthera

je omlazení obličeje a pleti bez zásahu plastického chirurga, bez rekonvalescence.
Je to i vítaná alternativa pro všechny, kdo chirurgický lifting odmítají ať už z důvodu obav z chirurgického zákroku, dlouhé a bolestivé rekonvalescence nebo kvůli možnosti vytvoření nepřirozené mimiky, kterou na rozdíl od Ultherapie může klasický facelift zanechat.


Mikrojehličkování

je nová elegantní a vysoce účinná metoda vyvolávající syntézu kolagenu prostřednictvím fibroblastů, přičemž zachovává celistvost nejvrchnějších vrstev epidermis (neporušuje jiné struktury). Vede k výborným výsledkům v omlazení obličeje a pleti a rejuvenaci pokožky. Je to nejnovější technika, která napomáhá obnovit zdravý a mladistvý vzhled kůže.

Toto ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na léčbu velmi křehké pokožky v okolí očí a krku. Mikrojehličkování spouští tvorbu kolagenu a kaskádu hojení bez rizika tvorby hyperpigmentací. Je bezkonkurenční alternativou laserovým zákrokům.


Omlazení kmenovými buňkami

Při tomto ošetření dochází k vytváření nových kožních buněk, zmírňují se již existující vrásky a brání vzniku vrásek nových. Díky obsaženým růstovým faktorům se posiluje pružnost kůže, je vyvolána syntéza kolagenu, elastinu a dalších extracelulárních látek, které vyplňují mezibuněčné prostory. Tím dochází k optimální hydrataci pleti, kůže a omlazení obličeje a pleti.


Biorevitalizace pleti

Jalupro je přípravek nové generace pro revoluční biorevitalizaci stárnoucí pokožky. Obsahuje kombinaci nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a aminokyselinového klasteru.

Injekce Jalupro umožňují lékaři efektivně dodávat aminokyseliny do určitého místa v pokožce, kde je potřeba aktivovat fibroblasty pro syntézu kolagenu, a to i v oblastech s citilivou pokožkou (oční víčka, periorální oblast). Dodání aminokyselin ve správném složení do fibroblastů stimuluje syntézu růstových faktorů, které hrají důležitou roli v obnově normální dermis. V místě vpichu se maximálně zlepší trofika tkáně a dojde k fyziologickému omlazení kolagenových struktur.


Galvanoterapie

Galvanické ošetření způsobuje celkovou revitalizaci a omlazení pleti a působí proti únavě pokožky. Galvanické proudy omlazují obličej a rozjasňují pleť, mají zpevňující účinek na pokožku a spolu s pleťovými gely zajišťují obnovení přirozené živosti pleti a buněčné energie.Ošetřením získáte dokonalejší tvar obličeje.


Lifting MEDER

Procedurou MEDER BEAUTY SCIENCE Anti-Rides FX se můžete zbavit vrásek a zlepšit stav pleti naprosto pohodlně a nebolestivě. Je dobře známá mezi pacienty z celého světa, včetně Evropy, USA, Ruska a Japonska. Byla vyvinuta doktorkou Tiinou Orasmyae, která je odborníkem Evropského parlamentu na bezpečnost kosmetických prostředků a ředitelkou centra estetické kosmetiky MEDER BEAUTY CENTRE (Nice, Francie).