Omlazení obličeje a pleti


Výplňové materiály, (tzv.tekutý facelift)

S přibývajícím věkem dochází nejenom ke ztrátě pevnosti kůže, ale k ubývání podkožního tuku a k atrofii svalů. Výsledkem jsou mimo jiné povadlosti v oblasti lícních kostí se zvýrazněním kruhů pod očima. Modelace tváří patří k nejčastějším ošetřením Omlazení obličeje a pleti, říká se mu tekutý facelift, kdy se obličeji navrací přirozená mladistvost pomocí výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Ošetření Vám navrátí přirozenou svěžest, kdy si každý všimne, že vypadáte mladistvěji, ale nikdo nebude moci přijít na to, jak se to stalo. Toto ošetření se provádí takřka bezbolestně z 1-2 vpichů na každé straně tváře. Lze je kombinovat s procedurami jako mikrojehličkování, aplikace liftujících 3D nití nebo Endopeel či neinvazivním přístrojem Elektromagnetickou vlnou Pellevé .


Plexr
je velmi šetrný, pracuje bez řezu, bez krvácení a následných jizev! Jak je to možné?

Při ošetření plasmový výboj proniká do přesně stanovené hloubky pod povrchem kůže, kde odpaří nežádoucí buňky a vyvolá tvorbu kolagenu.  Je naprosto bezpečný i na nejcitlivějších místech, jako jsou oční víčka či intimní partie.

Výsledkem je odstranění vrásek, redukce nadbytku kůže a její vypnutí, odstranění nerovností kůže včetně výrůstků i jizviček.

Mezi pokožkou a přístrojem dochází ke tvorbě malého plasmového výboje (vypadá jako blesk), který v daném místě odpaří starou pokožku a po zahojení nahradí pokožku novou. Tomu říkáme tečkovité odpaření. Přístrojem je jednotlivými tečkami postupně vykryta daná ošetřovaná oblast.


Mezonitě, Liftující kanylové 3D nitě

je revoluční metoda v  redukci vrásek (omlazení obličeje a pleti) a  liftingu obličeje, krku a dalších partií těla pomocí vstřebatelných biovláken. Při této metodě se pokožka vypíná pomocí speciálních vstřebatelných nití. Nitě jsou fixovány v tkáni a poskytují jí žádanou podporu. Upravovaná partie se vypne a vyhladí. Nitě mají také rejuvenační efekt, aktivují přirozenou obnovu pokožky a zpomalují proces stárnutí. Celkový efekt přetrvává až 2 roky.


Plazmaterapie – PRP plazma bohatá na trombocyty 

Jediná lékařsky prověřená a certifikovaná procedura pro omlazení a regeneraci pokožky na buněčné úrovni. Metoda, která oživí a omladí Vaši pleť pomocí speciálního plazmového koncentrátu z Vaší vlastní krve! Růstové faktory z vlastních krevních destiček výrazně přispívají k procesu tkáňové regenerace, produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. Jedná se o produkt tělu vlastní, bez jakýchkoliv rizik a negativních reakcí. Vhodné pro ženy i muže.

Hlavním efektem je buněčná regenerace a dlouhodobá tvorba kolagenních formací a stimulace fibroblastů v středních a hlubších vrstvách kůže. Výsledkem je přirozené omlazení bez ovlivnění mimiky, bez změn rysů obličeje.

První výsledky zlepšení vzhledu, textury a tónu pleti můžete pozorovat do tří týdnů po aplikaci. Celkový efekt přetrvává až dva roky.


ShapeUp!

je převratnou novinkou v estetické medicíně umožňující neinvazivní metodou omlazení obličeje a pleti vypnutím jemné až středně hluboké vrásky a zpevnit pleť. Při ošetření se využívá radiofrekvenční energie, která působí ve spodních vrstvách dermis a výrazně tak ovlivňuje vzhled obličejových vrásek i pevnost pleti. Výsledky prokázány klinickými studiemi.


Mikrojehličkování

je nová elegantní a vysoce účinná metoda vyvolávající syntézu kolagenu prostřednictvím fibroblastů, přičemž zachovává celistvost nejvrchnějších vrstev epidermis (neporušuje jiné struktury). Vede k výborným výsledkům v omlazení obličeje a pleti a rejuvenaci pokožky. Je to nejnovější technika, která napomáhá obnovit zdravý a mladistvý vzhled kůže.

Toto ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na léčbu velmi křehké pokožky v okolí očí a krku. Mikrojehličkování spouští tvorbu kolagenu a kaskádu hojení bez rizika tvorby hyperpigmentací. Je bezkonkurenční alternativou laserovým zákrokům.