Miniinvazivní Facelift (Lifting obličeje) bez operace


S přibývajícím věkem dochází nejenom ke ztrátě pevnosti kůže, ale také k atrofii svalů. Výsledkem jsou mimo jiné povadlosti v oblasti lícních kostí se zvýrazněním kruhů pod očima a celková povadlost obličeje s tvorbou tzv. syslíků. Pokud chcete tuto situaci řešit a nechce se vám podstupovat operaci, nabízí se Vám Miniinvazivní facelift (Lifting obličeje) níže uvedenými technikami.


Endopeel

je nejnovější medicínský způsob omlazení obličeje chemickou cestou, kdy se do svalů injekčně aplikuje přípravek z olejových kyselin. Ten způsobí vyzvednutí svalů s okamžitým liftingovým efektem. Nezpůsobuje jizvy a  nevyžaduje dlouhou rekonvalescenci. Účinek je okamžitý a výsledek viditelný bezprostředně po aplikaci. Vhodný pro všechny věkové kategorie.


Mezonitě, Liftující kanylové 3D nitě

je revoluční metoda Liftingu obličeje, krku a dalších partií těla pomocí vstřebatelných biovláken. Při této metodě Miniinvazivního faceliftu se pokožka vypíná pomocí speciálních vstřebatelných nití. Nitě jsou fixovány v tkáni a poskytují jí žádanou podporu. Upravovaná partie se vypne a vyhladí. Nitě mají také rejuvenační efekt, aktivují přirozenou obnovu pokožky a zpomalují proces stárnutí. Celkový efekt přetrvává až 2 roky.


Pellevé

Přístroj Pellevé americké společnosti Ellman International dosahuje vynikajících výsledků v oblasti zpevňování pleti, vyhlazení jemných  obličejových vrásek a zpevnění obličejových kontur. Pellevé využívá povahy energie ve formě elektromagnetických vln při průchodu kůží a jejich vlivu jak na epidermis (svrchní vrstva kůže), tak na dermis (střední vrstva kůže)

Jedná se o jediný neinvazivní přístroj, kterým lze ošetřit i povadlá oční víčka bez chirurgického zásahu.

Další výhodou Pellevé je téměř úplná bezbolestnost ošetření. Díky příjemnému povrchu ošetřujícíc hlaviček a tomu, že pokožka je zahřívána postupně, je ošetření velmi často přirovnáváno k příjemné teplé masáži. Speciální velikost hlaviček také dovoluje i ošetření kolem očí, což u většiny ostatních přístrojů není možné.

 

 

Kombinace technik Endopeel a  Liftujících kanylovýcgh 3D nití se zoubky maximálně umocní a prodlouží efekt dané oblasti. Pro náročné klienty doporučujeme tato ošetření zkombinovat s Elektromagnetickou vlnou Pellevé, která výsledný efekt znatelně umocní. Ambulantně, bez narkózy, bez hospitalizace.