Miniinvazivní Facelift (Lifting obličeje) bez operace


S přibývajícím věkem dochází nejenom ke ztrátě pevnosti kůže, ale také k atrofii svalů. Výsledkem jsou mimo jiné povadlosti v oblasti lícních kostí se zvýrazněním kruhů pod očima a celková povadlost obličeje s tvorbou tzv. syslíků. Pokud chcete tuto situaci řešit a nechce se vám podstupovat operaci, nabízí se Vám Miniinvazivní facelift (Lifting obličeje) níže uvedenými technikami.


Plexr

Je velmi šetrný přístroj, pracuje bez řezu, bez krvácení a následných jizev!

Při ošetření plasmový výboj proniká do přesně stanovené hloubky pod povrchem kůže, kde odpaří nežádoucí buňky a vyvolá tvorbu kolagenu.  Je naprosto bezpečný i na nejcitlivějších místech!

Výsledkem je redukce nadbytku kůže a její vypnutí.

Plexr je  bezkontaktní přístroj a jeho využití spadá do kategorie tzv. neablativní chirurgie, což je bezpečný neinvazivní nekrvavý spolehlivý lékařsko-chirurgický postup, jehož provedení je snadné a klientovi při něm nehrozí žádné nebezpečí.


Liftující výplně

Speciálně zasíťované výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Aplikují se v dané lokalitě z jednoho vpichu kanylou k periostu. Přirozeně vymodelují obličej a povadlé partie.

Kombinace technik maximálně umocní a prodlouží efekt dané oblasti. Pro náročné klienty doporučujeme tato ošetření mezi sebou kombinovat neboť  se výsledný efekt znatelně umocní. Ambulantně, bez narkózy, bez hospitalizace.


ShapeUp!

moderní radiofrekvenční přístroj. Nezpůsobuje jizvy a  nevyžaduje dlouhou rekonvalescenci. Účinek je okamžitý a výsledek viditelný bezprostředně po ošetření. Vhodný pro všechny věkové kategorie.


Mezonitě, Liftující kanylové 3D nitě

je účinná metoda Liftingu obličeje, krku a dalších partií těla pomocí vstřebatelných biovláken – nití. Při této metodě se pokožka vypíná pomocí speciálních vstřebatelných nití. Nitě jsou fixovány v tkáni a poskytujížádanou podporu. Upravovaná partie se vypne a vyhladí. Nitě mají také rejuvenační efekt, aktivují přirozenou obnovu pokožky a zpomalují proces stárnutí. Celkový efekt přetrvává až 2 roky.