Léčba akné, jizviček po akné


Akné je onemocnění mazové žlázy a vlasových folikulů. Většinou souvisí s hormonální nerovnováhou v těle. Vývod žlázy nebo folikulu se díky nadměrně produkovanému mazu ucpe, vytvoří se rohovitá zátka. Tlak mazu a množení bakterií vyvolá zánětlivou reakci na kůži. Neléčené akné může přejít do těžké fáze v jehož důsledku vznikají hluboké jizvy.

 

NABÍZÍME TATO OŠETŘENÍ:


Přístrojové ošetření Plexr

Je velmi šetrný, pracuje bez řezu, bez krvácení a následných jizev! Jak je to možné?

Při ošetření plasmový výboj proniká do přesně stanovené hloubky pod povrchem kůže, kde odpaří nežádoucí buňky a vyvolá tvorbu kolagenu.  Je naprosto bezpečný i na nejcitlivějších místech.

Výsledkem je odstranění vrásek, redukce nadbytku kůže a její vypnutí, odstranění nerovností kůže včetně výrůstků  akné i jizviček.

Mezi pokožkou a přístrojem dochází ke tvorbě malého plasmového výboje (vypadá jako blesk), který v daném místě odpaří starou pokožku a po zahojení nahradí pokožku novou. Tomu říkáme tečkovité odpaření. Přístrojem je jednotlivými tečkami postupně vykryta daná ošetřovaná oblast.

Plexr je bezkontaktní přístroj a jeho využití spadá do kategorie tzv. neablativní chirurgie, což je bezpečný neinvazivní nekrvavý spolehlivý lékařsko-chirurgický postup, jehož provedení je snadné a klientovi při něm nehrozí žádné nebezpečí.


Plazmaterapie – PRP Plazma bohatá na trombocyty

Nová metoda švýcarské společnosti ReGenLab, která oživí, zklidní a omladí Vaši pleť pomocí speciálního plazmového koncentrátu z Vaší vlastní krve! Růstové faktory z vlastních krevních destiček (tzv. platelet rich plasma–PRP) výrazně přispívají k procesu tkáňové regenerace, produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové.
Jedná se o produkt tělu vlastní, odpadají tak veškerá rizika jakýchkoliv nežádoucích reakcí, včetně obav z tzv “granulomů” hrudek, bulek, kožních nerovností a následných oprav. Vhodné pro ženy i muže.


Mikrojehličkování (Microneedling)

představuje efektivní řešení pro redukci akné včetně jizviček. Ošetření je nebolestivé, časově i finančně dostupné. Základní cyklus ošetření jsou 3 sezení s odstupem jednoho měsíce.


Mezoterapie

Spočívá v aplikaci výživných látek, které jsou vpravovány přímo na konkrétní místo, a tak je dosaženo maximálního efektu. Tato technologie se účinně využívá na léčbu akné a jizviček.


Chemický peeling

Jedná se o neinvazivní metodu, která slouží k projasnění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizviček po akné a zmenšení rozšířených pórů. Přispívá také k barevnému sjednocení pleti, odstranění nežádoucích pigmentací, odstranění projevů akné a působí také příznivě na příliš mastnou pokožku.


Ošetření dermarollerem

Může být použit na všechny oblasti obličeje, krku i těla. Snižuje zjizvení, pigmentaci i poškození pokožky sluncem, navozuje silnější a zdravější pokožku.


Výživové poradenství

Detoxikace organismu a posílení jaterní dráhy jsou důležitou součástí v boji s akné.