Korekce tukových polštářků


NABÍZÍME TATO OŠETŘENÍ:


ShapeUp!

je radiofdrekvenční přístroj, jehož  terapeutická – tělová – hlavice redukuje tuk v podkoží– v nejžádanějších lokalitách jako je bříško, stehna, kožní řasy na pažích, ale i jinde. Působí i na celulitidu!

Hlavice působí na tukové buňky v hloubce 1 – 2 cm. Tukové buňky zmenší svůj objem tím, že se molekuly tuku – triglyceridy rozloží na volné mastné kyseliny a volný glycerol, které jsou na rozdíl od triglyceridů za pokojové teploty v kapalném stavu. Tyto zkapalněné tuky jsou potom svedeny do lymfatického a mízního systému.


Injekční lipolýza

je aplikace speciálního roztoku do oblasti tukové tkáně. Roztok rozrušuje a rozpouští tukové buňky a tím přispívá k tvarování asymetrií a nerovností způsobené nahromaděním tukových polštářků. Kromě podbradku tímto způsobem můžeme lokalizovaně ošetřit i oblast paží, podbřišku, stehen, kolem kolen, ale i benigní nádorky z tukové tkáně- lipomy. Ošetření by se mělo minimálně 2-3x opakovat.

Injekční lipolýzu doplňujeme ošetření laserem, aby došlo ke stažení a zpevnění povislé kůže.


Mezonitě

v kombinaci s injekční lipolýzou představují ideální řešení pro tukové polštářky. Pokožka se zpevní a vypne pomocí zavedených vstřebatelných biovláken. Nitě se fixují v tkáni a poskytují jí žádanou podporu. Upravovaná partie se vypne a vyhladí. Nitě mají také rejuvenační efekt, aktivují přirozenou obnovu pokožky a zpomalují proces stárnutí. Celkový efekt přetrvává až 2 roky