Korekce kruhů pod očima


NABÍZÍME TATO OŠETŘENÍ:


Kyselina hyaluronová

Do oblasti kruhů pod očima lze šetrně doplnit malé množství kyseliny hyaluronové. Tím se jednak srovná kožní reliéf a také se odstraní známky únavy. Ošetření je miniinvazivní, bez nutnosti rekonvalescence. Tmavé zbarvení kruhů pod očima je většinou dáno geneticky, a to zvýšenou pigmentací nebo prosvítáním kruhového očního svalu a cévní pleteně pod tenkou kůží, může se však také v některých případech jednat o doprovodný znak některých interních onemocnění jako je např. onemocnění ledvin nebo chudokrevnost. Toto zbarvení lze také korigovat pomocí speciálních krémů.


Mezonitě

Pomocí vstřebatelných biovláken – nití  se ošetřovaná partie  pleti vypne a vyhladí, kruhy pod očima se tak zjemní. Nitě mají také rejuvenační efekt, aktivují přirozenou obnovu pokožky a zpomalují proces stárnutí. Celkový efekt přetrvává až 2 roky.


Plazmaterapie – PRP Plazma bohatá na trombocyty (RegenPlazma, CellularMatrix)

Hlavním efektem je buněčná regenerace pomocí speciálního plazmového koncentrátu z Vaší vlastní krve! Růstové faktory z vlastních krevních destiček výrazně přispívají k procesu tkáňové regenerace, tvorbě kolagenních vláken a stimulaci fibroblastů v středních a hlubších vrstvách kůže. Výsledkem je přirozené omlazení, které zredukuje kruhy pod očima bez ovlivnění mimiky, bez změn rysů obličeje.

První výsledky můžete pozorovat do tří týdnů po aplikaci. Celkový efekt přetrvává až dva roky.

Vhodné pro ženy i muže.


Mikrojehličkování (Microneedling)

je elegantní a vysoce účinná metoda, která stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži.
Mikrojehličkování je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na ošetření křehké pokožky okolí očí a krku.
Koncept mikrojehličkování je založen na vlastnosti samoobnovovací schopnosti pokožky. Jehličky vytváří v pokožce mikrotraumata, která při procesu hojení spouštějí novou syntézu kolagenu.
Kromě stimulace tvorby kolagenu mikrojehličkování také vytváří kanálky, kterými jsou účinné látky absorbovány mnohem rychleji a efektivněji. Proto každá takováto účinná látka ve spojení s mikrojehličkováním rychle prostupuje do oblasti, kam je určena. Léčebný účinek výživných látek, např. sér, je tak mnohonásobně vyšší. Studie prokazují, že použití mikrojehličkování může zvýšit účinnost takovéto topické terapie až o několik set procent.


 

Kruhy_před_a_po