Korekce jizev, celulitidy, strií


JIZVA

je trvalé poškození kůže po úrazu, operaci či popálení nebo je pozůstatkem např. akné či neštovic. Pro léčbu je velmi důležité, jak jsou jizvy staré a jakého jsou rozsahu. Nejúčinněji se ošetřují jizvy čerstvé.

 

NABÍZÍME TATO OŠETŘENÍ:


Operační zákrok

kdy plastický chirurg ránu zašije znovu tak, aby jizva byla co nejméně nápadná.


Výplňové materiály

které se injekčně vpraví do jizvy a tak ji vyplní a vyhladí.


Mikrojehličkováním (Microneedling)

přináší efektivní řešení při zlepšení vzhledu ať už starých jizev, jizev po operacích, po úrazech nebo planých neštovicích.


Plazmaterapie – PRP Plazma bohatá na trombocyty

Jedná se o metodu, při které se aplikuje pod jizvu speciální plazmový koncentrát z Vaší vlastní krve. Růstové faktory z vlastních krevních destiček výrazně přispívají k procesu tkáňové regenerace, produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. Jedná se o produkt tělu vlastní, bez jakýchkoliv rizik a negativních reakcí.

Hlavním efektem je buněčná regenerace a dlouhodobá tvorba kolagenních formací a stimulace fibroblastů v středních a hlubších vrstvách kůže.

První výsledky zlepšení vzhledu jizvy můžete pozorovat do tří týdnů po aplikaci.


CELULITIDA

je porucha ukládání tuku. Na vzniku se podílí hormonální nerovnováha, nedostatek pohybu nebo např. špatné stravovací návyky. Důsledkem je estetický defekt, pod kůží se tvoří důlky a hrbolky, kůže připomíná slupku pomeranče.

 

V BOJI PROTI CELULITIDĚ NABÍZÍME TATO OŠETŘENÍ:


ShapeUp!

je radiofdrekvenční přístroj, jehož  tělová hlavice redukuje tuk v podkoží– v nejžádanějších lokalitách včetně celulitidy! Hlavice působí na tukové buňky tím, že se molekuly tuku (tzv. triglyceridy) rozloží na volné mastné kyseliny a volný glycerol, které jsou na rozdíl od triglyceridů za pokojové teploty v kapalném stavu. Tyto zkapalněné tuky jsou potom svedeny do lymfatického a mízního systému.


Mikrojehličkování (Microneedling)

Mikrojehličkování s použitím speciálních účinných sér podporuje cirkulaci a zajišťuje přísun krve do tkáně postižené celulitidou. Účinně podporuje odplavování nežádoucích látek z postižených partií. Je to technika, pomocí které docílíte zdravý a mladistvý vzhled kůže.


 

Lymfatické masáže

Jejich účinnost v boji proti celulitidě spočívá v tom, že obnovují a pročišťují průchodnost lymfatického systému, který začne správně fungovat a odvádět z buněk kůže a podkoží odpadní škodlivé látky, které vznik celulitidy způsobují.


 

Každé ošetření působí jiným mechanismem a na jiné bázi. Při dodržení léčebného protokolu se všechny zákroky v kůži „sečtou“, výsledný efekt je pak ten, na který se těšíme: zdravá pevná a hladká kůže!

 

DALŠÍ PODPŮRNÁ OŠETŘENÍ:


Mezonitě a lipolýza

Při této metodě se postižená pokožka vypíná pomocí speciálních vstřebatelných nití. Nitě jsou fixovány v tkáni a poskytují jí žádanou podporu. Upravovaná partie se vypne a vyhladí. Nitě mají také rejuvenační efekt, aktivují přirozenou obnovu pokožky. Efekt můžeme posílit aplikací lipolytického roztoku rovnou při zavádění mezonití. Tato kombinační technika přináší účinné výsledky, které přetrvávají až 2 roky.


Ošetření dermarollerem

zvyšuje pronikání výživných látek do pokožky a podporuje samo-opravnou funkci kůže tím, že podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. Vhodné i pro domácí použití.


Výživové poradenství

Správný vyvážený jídelníček spolu s dostatečným pitným režimem představuje nedílnou součást  boje s celulitidou, pokud máme být úspěšní.


Bandáže

speciální Arosha bandáže viditelně zmírní projevy celulitidy. Jsou účinné proti tvrdé i otokové celulitidě v dolní polovině těla.

 

STRIE

Tak se označují jizvičky vznikající rychlým rozpínáním kůže při těhotenství, obezitě, pubertě, rychlém nárůstu svalové hmoty. Kůže ztrácí svou elasticitu, je napínána více než dokáže tolerovat. Zpočátku jsou strie temně červené, postupně poté probledávají. Základem boje proti striím je účinná prevence, promazávání kůže, masáže a při očekávaném hmotnostním přírůstku co nejpomalejší nárůst objemu.

 

V BOJI PROTI STRIÍM NABÍZÍME TATO OŠETŘENÍ:


Plazmaterapie – PRP Plazma bohatá na trombocyty

Metoda, při které se používá speciální plazmový koncentrát z Vaší vlastní krve! Růstové faktory z vlastních krevních destiček výrazně přispívají k procesu tkáňové regenerace, produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. Výsledkem této techniky, založené na regeneračních schopnostech plazmy, je redukce strií

Jedná se o produkt tělu vlastní, bez jakýchkoliv rizik a negativních reakcí.


Kyselina hyaluronová

Společně s kolagenem tvoří důležitou složku při regeneraci stárnoucí a poškozené pokožky. Hlavní funkcí této kyseliny je vázat a transportovat vodu. Této vlastnosti využívá estetická medicína např. právě při redukci strií.


Mikrojehličkování

Přináší efektivní řešení při zjemnění strií