Výživové poradenství


Anti-aging není pouze péče o pleť a její omlazení, ale péče o celou výživu organismu.
Žijeme v době časové vytíženosti, hektičnosti, nedostatku spánku a nedostatku času na vyvážené stravování. Výsledkem není jen zhoršení kvality naší pleti, ale bohužel, také nárůst civilizačních onemocnění u stále mladší populace.

 

Pokud potřebujete rychle, ale zdravě zhubnout, vybudovat svalovou hmotu nebo nebo jen zdravě upravit jídelníček, je tady proteinová dieta (výživa) certifikovaná Ministerstvem zdravotnictví ČR !

Dieta (výživa) probíhá v několika fázích a je založená na vysokém příjmu bílkovin, které postupně likvidují zásobu tuku v těle a budují svalovou hmotu. Výsledky jsou viditelné velmi rychle.
Dieta (výživa) se skládá z proteinových přípravků a je doplněná zeleninou. Průběh hubnutí (výživy) probíhá pod kontrolou výživových poradců. Na počátku diety (výživy) a v jejím průběhu používají poradci speciální přístroj na měření všech hodnot důležitých pro hubnutí a nastartování metabolismu – měření tuků, svalů, vnitřních tuků, rychlosti metabolismu, váhy, BMI atd…Dieta (výživa) navíc nastartuje bazální metabolismus, který může být zpomalen.
První fáze  je založená pouze na proteinových přípravcích, její příprava zabere jen pár minut. Dieta (výživa) tedy šetří čas a je vhodná i pro časově vytížené manažery. Další fázi doporučujeme zkombinovat se cvičením, aby nedocházelo jen k hubnutí, ale také ke zpevňování těla.
Díky proteinové dietě (výživě) se lidé často zbaví i různých zdravotních problémů jako např. střevní potíže, problémy se štítnou žlázou, reflux, nedostatek energie, psychické problémy. Přítomnost kompletního spektra všech minerálních látek zjišťuje absenci nezvladatelných chutí, klient tedy neinklinuje k porušování diety (výživy).

 

Cílem proteinové diety (výživy) je

  1. Hubnutí - odbourání přebytečných tuků a nastartování metabolismu tak, aby díky nastaveným přechodovým fázím zpět k normálnímu stravování mohl člověk jíst VŠE. Aby život nebyl o celoživotním odříkání, nýbrž o určitém režimu a respektu k zákonitostem fungování lidského těla.
    Při dodržení všech instrukcí není tedy důvod k obávanému jojo-efektu.
  2. Budování svalové hmoty.

 

Proteinová dieta (výživa) používaná na našem pracovišti je certifikovaná Ministerstvem zdravotnictví ČR!

Vyzkoušejte, výsledek stojí za to!