Proměna – tvoříme maminku

AURUM ASTHETIC CLINIC Proměna 

Miluška Bittnerovákmotra projektu – tvoříme maminku!

Paní Kateřina si prošla životními útrapami, které poznamenaly její tvář. Když vyzvedává svou osmiletou dceru ze školy, všichni si myslí, že přišla babička. Podaří se AURUM AESTHETIC CLINIC udělat z paní Kateřiny maminku ?

Sledujte  proměnu paní Kateřiny.

 

Díl 1. Variace kyseliny hyaluronové
Provedeny základní výplně kyselinou hyaluronovou:
pod oči Revanesse Pure 1ml, do nasolabiálních rýh Revanesse Ultra 2×1 ml, do povadlých dolních tváří Revanesse Lips 2×1 ml a provedeno celkové zpevnění obličeje pomocí liftujícího preparátu ReDexis Ultra, podél čelisti 2×1 ml a podél lícních kostí 2×1 ml.

 

Díl 2. Operace očních víček
Dnes podstupuje paní Kateřina operaci horních víček. Operatérem je zkušená lékařka plastické chirurgie MUDr. Eva Dřevínková.

 

Díl 3. Mezonitě a botulotoxin
Dnes paní Kateřina podstoupila zpevnění pleti pomocí mezonití a zjemnění vrásek na čele Botulotoxin.
Paní Kateřina zvládla 52 mezonití Dream Up a vypadá zase o pár let mladší…

 

Díl 4. Mezonitě a kyselina hyaluronová

Dalším kmotrem projektu se stal Ali Amiri. Nezazpíval, ale přišel pochválit proměnu paní Kateřiny. Ta dnes podstoupila další omlazení mezonitěmi Dream UP a výplněmi kyseliny hyaluronové. Přidali jsme Revanesse Ultra 2×1 ml do nasolabiálních vrásek a 20 ks mezonití na doliftování obličeje.

 

Díl 5. Kadeřnice a stylistka – Dnes jdeme do finále!
Paní Kateřiny se ujala kadeřnice, výsledkem byla tmavší barva a nový střih vlasů. Dále pak stylistka upravila obočí, jemně nalíčila a doporučila vhodné barvy oděvu a doplňky. Z paní Kateřiny je rázem maminka. Anebo modelka?
Dcera Nelinka byla v sedmém nebi. Už se jí nikdo nebude smát, že má starou mámu !
Také kmotry projektu paní Chantal Poullain a Miluška Bittnerová byly finální proměnou paní Kateřiny velmi příjemně překvapeny!

Díl 6. Paní Kateřina po půl roce od PROMĚNY

Paní Kateřina půl roku po Proměně vpadá stále výborně. Skvěle se o sebe stará a dělá nám radost !