MUDr. Milena Vojtíšková

vijtiskova

Estetická medicína

 

Vzdělání a kvalifikace:

1986-1992 Studium na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity, obor Všeobecné lékařství;
studium ukončeno absolutoriem v roce 1992 a získáním titulu MUDr.

Pracovní zkušenosti:

2008-2011 stáž a praxe na mezinárodní klinice Aspen Aesthetic Clinics, USA
1996-2011  praxe ve farmaceutickém průmyslu
1992-1996  lékařka ARO, Masarykův onkologický ústav
1986-1992 praxe na Klinice plastické chirurgie Brno, členka výzkumného týmu

Kurzy:

2015 Lifting obličeje a těla technikou ENDOPEEL (Doc.Dr. A. Tenenbaum, Švýcarsko)

Kombinované techniky HA a PRP a PRP s tukem (Dr. Mario Goisis, Velká Británie)

2014 Workshop Regenlab: Využití PRP- plazmy bohaté na aktivní krevní destičky (MUDr. E. Harapátová, prim. MUDr. K. Kykalová, Praha)

Mezinárodní workshop aplikace kanylových mezonití (Dr. Yong Chan Kim)

2013 Kurz aplikace krevní plazmy a kombinovaných technik (Prim. MUDr. H. Zelenková)
2013 Teoretické i praktické školení na aplikaci mezonití PRIME LIFT obličeje, těla, intimní plastika (MUDr. Lylia Makunina)
2013 Certifikát z workshopu Teosyal Redensity II
2012 Absolvování teoretického a praktického školení zaměřeného na léčebně-kosmetické možnosti použití alfahydroxykyselin a polyhydroxykyselin v přípravcích NeoStrata® (MUDr. Hana Komrsová, Praha)
2012 Absolvování teoretického a praktického výukového programu léčebně-kosmetického využití kyseliny hyaluronové v přípravcích řady Restylane (MUDr. V. Terzijská, Praha)
2011 Absolvování teoretického a praktického školení na léčebně-kosmetické využití kyseliny hyaluronové v přípravcích Revanesse (Praha)
2011 Absolvování teoreticko-praktické stáže zaměřené na přenos vlastního tuku přístrojem Harvest-Jet a Filler Collector (Aspen Aesthetic Clinics, USA)
2011 Absolvování kurzu odstraňování nadměrného pocení laserovou metodou Smart Lipo (Aspen Aesthetic Clinics, USA)
2010 Absolvování praxe a získání certifikátu pro aplikaci implantátu Meta<>Crill® (MUDr. I.Němečková), Euroquirurgica CR s.r.o.
2010 Absolvování kurzu odstraňování nadměrného pocení pomocí přípravku Botox (Aspen Aesthetic Clinics, USA)
2009 Absolvování teoretického a praktického školení přístroje IPL (Photosilk plus) a přístroje Yag laser:léčba akné, odstranění hyperpigmentace, léčba celulitidy, odstranění jizev, rejuvenaci-omlazování kůže (Aspen Aesthetic Clinics, USA)
2008
Diplom z mezinárodního workshopu zaměřeném na léčebně–kosmetické možnosti využití kyseliny hyaluronové v příprvcích Esthelis, Mesolis, Fortelis Dr. Patrick Micheels, Švýcarsko)
2008 Absolvování teoretického a praktického školení zaměřené na léčebně-kosmetické možnosti použití kyseliny hyaluronové v přípravcích SURGIDERM a Juvederm ULTRA. (MUDr. R.Handlová, Praha)
2008
Absolvování teoretického a praktického školení zaměřené na léčebně-kosmetické možnosti použití botulotoxinu v přípravku Botox