Výživové poradenství

vahaPotřebujete rychle, ale zdravě zhubnout ? Je tady proteinová dieta certifikovaná Ministerstvem zdravotnictví ČR !

 

Na trhu je mnoho diet a je určitě těžké se v nich zorientovat. Lidem, kterí trápí kila navíc, naše pracoviště doporučuje dietu proteinovou. Probíhá v několika fázích a je založená na vysokém příjmu bílkovin, které postupně likvidují zásobu tuku v těle. Výsledky jsou viditelné velmi rychle, během prvního měsíce může dojít k úbytku váhy kolem 7 kg, a to na úkor tukové, nikoliv svalové hmoty.
Dieta se skládá z proteinových přípravků a je doplněná zeleninou. Průběh hubnutí probíhá pod kontrolou výživových poradců. Na počátku diety a v jejím průběhu používají poradci speciální přístroj na měření všech hodnot důležitých pro hubutí a nastartování metabolismu – měření tuků, svalů, vnitřních tuků, rychlosti metabolismu, váhy, BMI atd…Dieta navíc nastartuje bazální metabolismus, který může být zpomalen.
První fáze diety je založená pouze na proteinových přípravcích, její příprava zabere jen pár minut. Dieta tedy šetří čas a je vhodná i pro časově vytážené manažery. Další fázi diety doporučujeme zkombinovat se cvičením, aby nedocházelo jen k hubnutí, ale také ke zpevňování těla.
Díky proteinové dietě se lidé často zbaví i různých zdravotních problemů jako např. střevní potíže, problémy se štítnou žlázou, reflux, nedostatek energie, psychické problémy. Přítomnost kompletního spektra všech minerálních látek zjišťuje absenci nezvladatelných chutí, klient tedy neinklinuje k porušování diety.

Cílem proteinové diety je odbourání přebytečných tuků a nastarování metabolismu tak, aby díky nastaveným přechodovým fázím zpět k normálnímu stravování mohl človek jíst VŠE. Aby život nebyl o celoživotním odříkání, nýbrž o určitém režimu a respektu k zákonitostem fungování lidského těla.
Při dodržení všech instrukcí není tedy důvod k obávanému jojo-efektu.
Proteinová dieta pužívaní na našem pracovišti je certifikovaná Ministerstvem zdravotnictví ČR!
Vyzkoušejte, výsledek stojí za to!