Injekční výplně


Injekční výplně jsou látky tělu vlastní nebo látky tělu cizí, které se aplikují pod kůži, aby vyhladily pokožku a zredukovaly vrásky, rýhy, vyplnily propadlé tváře a určité typy jizev. Mohou být také použity k dosažení plnějšího a smyslnějšího vzhledu rtů. Nejčastěji se používá kyselina hyaluronová, kolagen, vlastní tuk a jiné.


STRUČNÝ POPIS

Při vaší první konzultaci lékař zhodnotí stav oblastí, které mají být ošetřovány a pomůže vybrat nejvhodnější postup dle vašich očekávání, anatomických možností a životosprávy.

Lékař s vámi probere váš zdravotní stav, osobní anamnézu, alergie, tedy vše, aby předešel možným problémům.

Anestezie je lokální většinou jen ve formě znecitlivujícího krému. Délka zákroku záleží na velikosti ošetřované plochy a druhu výplně. Návrat k běžným aktivitám je většinou možný několik dnů  po zákroku.

Celý zákrok většinou zabere od 20 minut až po 1 hodinu.

Krátce po zákroku můžete zaznamenat dočasně drobné potíže pulzace nebo jemný tlak v ošetřených oblastech. Mohou se objevit i modřiny a otoky, ale to je spíše výjimečné.

Veškeré zarudnutí zmizí během 24 hodin. Nicméně v určitých případech, zejména u osob se světlou pletí, toto zarudnutí může přetrvávat jeden i více týdnů. Po vpichu může zůstat malá ranka, která se však rychle zhojí

Injekční výplně zlepší váš vzhled a zvýší vaše sebevědomí a neovlivní vaši mimiku!