Ulthera


Ulthera, to je omlazení obličeje bez zásahu plastického chirurga, bez rekonvalescence.
Je to i vítaná alternativa pro všechny, kdo chirurgický lifting odmítají ať už z důvodu obav z chirurgického zákroku, dlouhé a bolestivé rekonvalescence, tak i kvůli možnosti vytvoření nepřirozené mimiky, kterou na rozdíl od Ultherapie může klasický facelift zanechat.


STRUČNÝ POPIS

Jedná se o novou americkou technologii, která v USA získala v roce 2011 njvyšší FDA certifikaci jako vůbec první metoda neinvazivního liftingu s vypnutím dermální i hluboké subdermální tkáně pomocí neinvazivně dodané energie. Ulthera totiž cílí do stejně hlubokých subdermálních struktur jako palstická chirurgie při chirurgickém faceliftingu.

Ulthera má proti klasickému chirurgiskému faceliftu obličeje mnoho výhod: nevyžaduje anestezii, je nesrovnatelně méně bolestivá, nevznikají jizvy, nepotřebujete čas a rekonvalscenci.
Ulthera nemá konkurenci ani srovnání. Umožňuje efektivně bojovat se známkami stárnutí pomocí nechirurgického ošetření vysoce fokusovaným ultrazvukem. Žádný jiný přístroj neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko a nenapne a nezpevní pokožku již po první aplikaci tak, jako právě Ulthera, přitom zákrok trvá zhruba jednu hodinu.

Po ošetření Ultherou dochází k k masivnímu nárůstu kolagenu a to v průběhu 2-3 měsíců. Výsledkem je zpevnění kůže, snižený výskyt vrásek a zlepšení pružnosti kůže.

Vhodnými oblastmi k ošetření jsou celý obličej, tj. oblast tváře, krku i okolí očí.Toto ošetření je vhodné pro muže i ženy.

Ultherapie nenahrazuje chirurgický zákrok, který je pro klieta posledním řešením, ale řeší daný problém dříve, kdy se dá s výhodou využít právě neinvazivní Ulthera.
Z metody poslední volby, co se svým povadlým obličejem, se tak stává metoda volby první.


JAK PROBÍHÁ ULTHERAPIE

Na pokožku vám lékař přiloží hladkou ultrazvukovou hlavici. Na obrazovce přístroje Ulthera se zobrazí detailní obraz vaší pokožky, který pomůže přesně naplánovat ošetření.
Přiloženou utrazvukovou hlavicí pak lékař vysílá přesně cílené impulsy intenzivního utrazvuku do hloubky až 4,5mm, kde se dosahuje nejlepších liftingových výsledků.
Pouze Ulthera se dokáže pohybovat tak hluboko v tkáni a vypnout ji. Vrchní vrstvy pokožky zůstávají neporušeny. Vaše pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně zpevní a vypne.


ČÍM JE ULTHERAPIE ODLIŠNÁ

Ultherapie je jediné omlazující nechirurgické ošetření, které umožňuje neinvazivně pomocí ultrazvuku zaměřit hlubokou podpůrnou tkáň (SMAS) – což je tkáň, kterou chirurgové zpevňují během klasického faceliftu. Tato schopnost ošetřit hluboké vrstvy pokožky přináší precizní bezpečné přirozené a vynikající omlazující výsledky a to bez nutnosti rekonvalescence.


JAKÉ VÝSLEDKY MŮŽEME OČEKÁVAT

Jediné ošetření nastartuje celkový regenerační proces vaší pleti. Klienti uvádějí, že jejich pokožka je již po ošetření pevnější a vypnutá. Finální výsledek se dostaví za 2-3 měsíce.


JE ULTHERAPIE BOLESTIVÁ ?

Během ošetření většina klientů pociťuje nepříjemný až bolestivý pocit, který je ovšem přechodný a znamená, že došlo k ovlivnění správných vrstev tkáně a že se aktivoval proces tvorby kolagenu. Tento pocit  zmírňujeme medikamenty.
Vaše pokožka může být po zákroku jemně začervenalá, což ustoupí běhěm několika hodin.
Po ošetření můžete pokačovat ve všech běžných aktivitách, nejsou třeba žádná speciální opatření.
Několik dní po zákroku můžete cítit pnutí kůže, pokožka může být citlivá na dotyk a může být mírně oteklá.


BEZPEČNOST

Ultrazvuková energie se v medicíně využívá více než 50 let. Na základě klinických studií udělila americká FDA Ultheře nejvyšší medicínskou certifikaci a to jako jedinému přístroji svého druhu a tím potvrdila vysoký stupeń bezpečnosti tomuto ošetření.


CENÍK
aplikace cena
celý obličej 39. 000 Kč
podbradek 16. 000 Kč