ShapeUp!


 

 

NOVINKA V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ – PŘÍSTROJ ShapeUp! – SEZNAMTE SE ? !

Ošetření tímto přístrojem je:

 

  1. Bezpečné
  2. Má viditelné účinky
  3. Je časově i finančně nenáročné

 

Tento omlazovací přístroj má dvě hlavice.

Jedna hlavice – tělová – REDUKUJE TUK V PODKOŽÍ – působením na podkožní tukové buňky téměř po celém těle, provádíme tzv. Bodyshaping.

Druhá hlavice – obličejová – REDUKUJE VRÁSKY A OMLAZUJE – VYPÍNÁ A ZPEVŇUJE PLEŤ – aktivuje novotvorbu kolagenních vláken, tato metoda je známá pod názvem facelifting nebo také facetightening.

Hlavice na ošetření obličeje je navržena tak, aby cíleně ošetřovala vazivovou tkáň. Působíme do kloubky až půl centimetru, kde dochází ke zkrácení a zpevnění vláken kolagenu a elastinu a k jejich vypnutí. Zároveň však také aktivujeme jejich novotvorbu. Zmnožením celkového množství kolagenu a elastinu v podkožní vrstvě tak dojde zcela přirozenou cestou k vypnutí a zpevnění pleti. Celé ošetření čela trvá 10 – 12 minut a klient má při něm pocit hřejivé masáže.

Bezprostředně po ošetření má pacientka pocit vypnuté a omlazené pleti, to je však způsobeno zahřátím pleti.

Vlastní efekt ošetření, který jsme chtěli docílit – tedy aktivovat novotvorbu kolagenu a elastinu, je sice zahájen již během ošetření, ale dobíhá po dobu dalších 4 – 5 týdnů, kdy je zmnožení kolagenních vláken nejzřetelnější.

Právě vždy po čtyřech až pěti týdnech  doporučujeme ošetření opakovat, celkem  4 – 6 krát, přičemž nejlepšího efektu dosáhneme asi měsíc po posledním ošetření, tedy zhruba za půl roku.

V případě Bodyshapingu ošetřujeme ty partie těla, na kterých nám esteticky vadí množství tuku v podkoží. Vhodné k ošetření je bříško, stehna, kožní řasy na pažích a také celulitida.

Terapeutickou hlavicí působíme na tukové buňky v hloubce 1 – 2 cm. Tukové buňky však nepoškozujeme, ale pouze zmenšujeme jejich objem tím, že rozkládáme molekuly tuku – triglyceridy na volné mastné kyseliny a volný glycerol, které jsou na rozdíl od triglyceridů za pokojové teploty v kapalném stavu. Tyto zkapalněné tuky jsou potom svedeny do lymfatického a mízního systému. Tuto lymfodrenáž můžeme ještě podpořit ruční masáží ošetřované partie.

Velmi důležité je zdůraznit, že tato metoda tvarování postavy nepřináší ošetřované osobě žádná rizika, pouze nastartujeme metabolickou, tělu vlastní a přirozenou úpravu objemu tkáně.

První výsledky jsou vidět ihned po ošetření, běžně po ošetření plnějšího bříška dosahujeme na obvodu těla úbytku okolo dvou centimetrů. Ovšem nejlepšího efektu dosáhneme za 2-3 měsíce po pátém až šestém ošetření.

 

 

ShapeUp! patří mezi tzv. RadioFrekvenční přístroje, což je však velmi široká definice. Přístrojů, které budou mít u svého jména napsáno „RF“ tzn. radiofrekvenční, naleznete po celém světě tisíce druhů. Není však RF jako RF. To nejúčinnější radiové vlnění pro terapeutické využití má frekvenci okolo 4 MHz. A takových přístrojů vyhledáte na internetu pouze několik. Není totiž technologicky vůbec jednoduché 4 MHz frekvenci účinně stabilizovat. A proto je Shape Up ve své kategorii tak výjimečný.

Další neméně důležitou vlastností přístroje ShapeUp! je to, že je BIPOLÁRNÍ.

Většina podobných přístrojů na trhu je totiž MONOPOLÁRNÍCH, kdy Vám ošetřující lékař musí umístit někam pod Vaše tělo neutrální elektrodu a při ošetření prochází elektrický proud od ošetřovací hlavice přes ošetřované místo k této neutrální elektrodě. Dochází tak k expozici celého těla nebo jeho části a to není vždy žádoucí.

BIPOLÁRNÍ řešení je tedy mnohem Bezpečnější, Efektivnější a Jednodušší a pohodlnější pro obsluhu

Zde totiž máme také dvě elektrody, ale obě aktivní, umístěné blízko sebe v jedné terapeutické hlavici. Elektrický proud teče od jedné elektrody k druhé, ale neprochází skrz celé tělo. Nemusím nikam na protilehlou část Vašeho těla umísťovat žádnou neutrální elektrodu, k výkonu mi stačí pouze tato jediná terapeutická hlavice. Působení na tkáň je tedy velmi cílené, bezpečné a mnohem lépe kontrolovatelné. A navíc mohu provádět ošetření na stejném místě opakovaně.


CENÍK
Redukce vrásek, vypnutí pleti      cena
1 ošetření malé lokality (např. čelo)      3 000 Kč
1 ošetření středně velké lokality (např. krk nebo dekolt)      4 900 Kč
 1 ošetření velké lokality (např. horní + dolní bříško)      5 900 Kč
1 ošetření oční partie (párová oblast)      3 000 Kč
1 ošetření vnějších nebo vnitřních stehen (párová oblast)      5 900 Kč