Liftující výplně


jsou speciálně síťované výplně obsahující kyselinu hyaluronovou.

Jedná se o plně odbouratelné dermální výplně s vysokou viskozitou. Slouží k modelaci kontur obličeje a mají liftující efekt.
Používají  se jak u mladších klientů s mírně až středně povadlou pletí,  tak u starších klientů se střední až silnější povadlostí.
Těmito liftujícími výplněmi lze modelovat jak lícní kosti, tak dolní konturu obličeje.

ZPŮSOB APLIKACE
Liftující výplně jsou aplikovány v malém množství (1 – 2 ml na jednu oblast ) většinou ze dvou vpichů kanylou hluboko k periostu. Zákrok může být lehce bolestivý, proto před provedením ošetřovanou oblast znecitlivujeme speciálním anestetickým krémem.

VÝHODY APLIKACE
  • Dlouhotrvající efekt
  • Bezpečná a jednoduchá aplikace
  • Dobrá snášenlivost (kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní)
  • Přirozená odbouratelnost

JAK RYCHLE SE DOSTAVÍ EFEKT A JAK DLOUHO VYDRŽÍ?
Efekt se dostaví takřka okamžitě. Optimálního výsledku dosahujeme tři týdny po aplikaci. Doba trvání efektu je 16 – 20 měsíců.
Při vaší první konzultaci lékař zhodnotí stav oblastí, které mají být ošetřovány a probere s vámi váš zdravotní stav, osobní anamnézu, alergie,  tedy vše, aby předešel možným problémům.
Anestezie je lokální ve formě znecitlivujícího krému. Délka zákroku záleží na velikosti ošetřované plochy. V průměru se pohybuje od 20ti minut do jedné hodiny. Návrat k běžným aktivitám je většinou možný do několika dnů, doporučujeme naplánovat zákrok na pátek, abyste měli víkend k případnému odpočinku.
Krátce po zákroku můžete zaznamenat dočasně drobné potíže jako pulzace nebo jemný tlak v ošetřených oblastech. Mohou se objevit i otoky a zarudnutí, avšak jen dočasně, mizí s odstupem hodin až dnů. Po vpichu může zůstat malá ranka, která se však také rychle zhojí.
Tyto liftující výplně zlepší váš vzhled a zvýší vaše sebevědomí a přitom neovlivní vaši mimiku a nezmění výraz vaši tváře.

DOPORUČENÍ PO APLIKACI
Nepředklánějte se po dobu 4 hodin
První noc se spěte s hlavou ve zvýšené poloze.
Po dobu 1 měsíce neprovádějte fyzicky namáhavé aktivity (fitness, plavání, sportování, saunování).
Po dobu 3 týdnů nenechejte na sebe působit změny atmosférického tlaku (přelety, výlety na hory atd.).

Množství použité látky závisí od očekávání klienta. Na jednu oblast většinou používáme 1 – 2 ml materiálu.