ReDexis®, ReDexis®Ultra


jsou liftingové výplně obsahující kyselinu hyaluronovou. Jsou to nejúčinnější produkty řady Revanesse.

Jedná se o plně odbouratelné dermální výplně s vysokou viskozitou a obsahem perel dextranu. Slouží k modelaci kontur obličeje a mají liftingový efekt. Díky přítomnosti DAEA perel dextranu vytváří novou tkáň s velmi přirozeným a dlouhodobým efektem. Posilují mikrocirkulaci a tak ošetřená pleť má mladistvý a přirozený vzhled.
ReDexis® se používá u mladších klientů s mírně až středně povadlou pletí, u starších klientů se střední až silnější povadlostí používáme ReDexis®Ultra.
Těmito liftingovými výplněmi lze modelovat jak lícní kosti, tak dolní konturu obličeje.
 

ZPŮSOB APLIKACE
 
ReDexis® či ReDexis® Ultra je aplikován v malém množství (1 – 2 ml na jednu oblast ) většinou ze dvou vpichů kanylou hluboko k periostu. Zákrok může být lehce bolestivý, proto před provedením ošetřovanou oblast znecitlivujeme speciálním anestetickým krémem.
 

VÝHODY APLIKACE
 
Dlouhotrvající efekt, bezpečná a jednoduchá aplikace, dobrá snášenlivost (kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní), přirozená odbouratelnost.
 

JAK RYCHLE SE DOSTAVÍ EFEKT A JAK DLOUHO VYDRŽÍ?
 
Efekt se dostaví takřka okamžitě. Optimálního výsledku dosahujeme tři týdny po aplikaci. Doba trvání efektu je 18 – 24 měsíců.
Anestezie je lokální ve formě znecitlivujícího krému. Délka zákroku záleží na velikosti ošetřované plochy. V průměru se pohybuje od 20ti minut do jedné hodiny. Návrat k běžným aktivitám je většinou možný takřka okamžitě, přesto doporučujeme naplánovat zákrok na pátek, abyste měli víkend k případnému odpočinku.
Tyto liftující výplně zlepší váš vzhled a zvýší vaše sebevědomí a přitom neovlivní vaši mimiku a nezmění výraz vaši tváře. Před rozhodnutím k podstoupení této procedury je nutno si uvědomit dočasný efekt zákroku. Vhodnými kandidáty pro toto ošetření jsou tedy ti jedinci, kteří jsou realističtí ve svých očekáváních.
Při vaší první konzultaci lékař zhodnotí stav oblastí, které mají být ošetřovány a probere s vámi váš zdravotní stav, osobní anamnézu, alergii na léky, aby předešel možným problémům.
Krátce po zákroku můžete zaznamenat dočasně drobné potíže jako pulzace nebo jemné bodání v ošetřených oblastech. Mohou se objevit i otoky a zarudnutí, avšak jen dočasně, mizí s odstupem hodin až dnů. Po vpichu může zůstat malá ranka, která se však také rychle zhojí.
 

DOPORUČENÍ PO APLIKACI
 
Nepředklánějte se po dobu 4 hodin
První noc se spěte s hlavou ve zvýšené poloze.
Po dobu 1 měsíce neprovádějte fyzicky namáhavé aktivity (fitness, plavání, sportování).
Po dobu 3 týdnů nenechejte na sebe působit změny atmosférického tlaku (přelety, výlety na hory atd.).
Množství použité látky závisí od očekávání klienta. Na jednu oblast většinou používáme 1 – 2 ml materiálu.

 

 


CENÍK:
ReDexis®...1 ml 8 500,00 Kč
ReDexis®Ultra...1 ml 9 500,00 Kč