Plazmaterapie – PRP Plazma bohatá na trombocyty

 


Plazmaterapie - Řešte stárnutí pleti přirozeně !
RegenPlazma, CellularMatrix- švýcarská technologie omlazení
RegenPlazma - omlazující gelová plazma
CellularMatrix - obohacená plazma s kyselinou hyaluronovou
Nová převratná metoda švýcarské společnosti ReGenLab, která oživí a omladí Vaši pleť  i pokožku pomocí speciálního plazmového koncentrátu z Vaší vlastní krve! Růstové faktory z vlastních krevních destiček (tzv. platelet rich plasma–PRP) výrazně  přispívají  k procesu tkáňové regenerace, produkci kolagenu  a  kyseliny hyaluronové.

 
Jedná se o produkt  tělu vlastní, tvarovatelný při a po ošetření, odpadají tak veškerá rizika jakýchkoliv nežádoucích reakcí, včetně obav z tzv "granulomů" hrudek, bulek, kožních nerovností a následných oprav. Vhodné pro ženy i muže.
 

CO JE RegenPlazma?

Jedná se o vědecky podloženou metodu založenou na využití vlastní bioaktivní plazmy bohaté na trombocyty k omlazení pokožky. S přibývajícími léty totiž dochází k poškození DNA a buněčných struktur. Plazma PRP bohatá na trombocyty  účinkuje jako jedinečný „stavební materiál“ při „opravách“ organizmu na buněčné úrovni, který stimuluje faktory ovlivňující růst buněk a rovněž biologicky stimuluje poškozené buňky. Plazma PRP bohatá na trombocyty se úspěšně používá Jednak k regeneraci kožních buněk a vlasových folikulů, pro urychlení hojení a minimalizaci jizev po operaci očních víček, ale také při léčení různých nemocí v chirurgii, ortopedii, kardiologii, sportovní medicíně a dermatologii.
RegenPlazma má jediná certifikace FDA, CE marks a ISO certifikace ke každé součásti setu i kroku procedury. Nikoho asi nepřekvapí, že mezi těmi, kdo mezi prvními  tuto novou metodu na sobě vyzkoušel, jsou Madonna, Kyllie či Cher.

CO JE CellularMatrix?

CellularMatrix  je kombinací dvou nejefektivnějších technik omlazování pokožky přirozenými materiály – ošetření gelovou plazmou RegenPlazma a rejuvenaci speciální kyselinou hyaluronovou RegenHA.

 
Jak již prokázalo mnoho vědeckých studií, proces stárnutí začíná na buněčné úrovni. V pokožce ubývá kolagen, klesá její hydratace a snižuje se také její odolnost vůči UV záření. Kůže se tenčí, začínají se objevovat vrásky, pigmentové skvrny či kruhy pod očima. Kůže je povadlá a vlasy řídnou. Většina procedur v rámci estetické medicíny známky stárnutí jen zakrývá, CellularMatrix zastavuje chřadnutí buněk a aktivuje jejich regeneraci. Použitím této metody lze dosáhnout omlazení pokožky, ale také  buněčné omlazení a dlouhodobou ochranu kůže před vnějšími (např. extrémní teploty) i vnitřními (např. hormonální změny) vlivy.
 
CellularMatrix aktivuje regeneraci pokožky přímo v buňkách, ty začínají produkovat nový kolagen a obnovují své imunitní procesy.
 
Díky speciální kyselině hyaluronové se navíc do pleti navrací přirozená hydratace a chybějící výživa.

ČÍM SE LIŠÍ RegenPlazma OD KLASICKÉHO PRP PLAZMALIFTINGU?
 
V obou případech získáváme plazmu z vlastní krve pacienta. S pomocí švýcarské technologie se nám daří zachovat 80% aktivních trombocytů, zatímco u plazmaliftingu se podaří zachovat pouze 30% aktivních trombocytů. Vysoký obsah aktivních trombocytů v plazmě přispívá k regeneraci pokožky, zastavení procesu stárnutí a nastartování omlazovacích procesů.


PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Příprava procedury je poměrně jednoduchá a nezabere mnoho času. Pacientovi  odebereme 8 ml krve do speciálně připravených zkumavek společnosti ReGenLab a umístíme do centrifugy, kde se několik minut krev odstřeďuje. Tím  získáme plazmu bohatou na trombocyty, tu aplikujeme ultra tenkou jehličkou pod kůží metodou mezoterapie. Ošetření trvá přibližně 45 minut, následný den je možné jít do práce bez viditelných stop na obličeji. Proceduru je možné  třikrát opakovat, s intervalem 4-6 týdnů. Zlepšení kvality pleti je patrné  již za 3 týdny, pokožka je lépe hydratována a má lepší strukturu. Tvorba nového kolagenu přetrvává po další tři měsíce. Protože se jedná o vlastní, tedy fyziologický produkt Vašeho těla, nedochází k alergiím a minimalizuje se riziko imunologických reakcí. Pro uchování dlouhodobého účinku je vhodné ošetření jednou ročně zopakovat.


VÝHODY:
 • Bezpečná metoda
 • Bez omezení
 • Aplikovatelná celoročně
 • Řeší příčinu ne následek
 • Dlouhodobost efektu
 • Kombinovatelnost s jinými metodami (výplňové materiály, botulotoxin apod.)
 • Zvyšuje kvalitu pleti, podporuje růst vlasů
 • Zpomaluje proces stárnutí na buněčné úrovni

INDIKACE:
 • Omlazení a regenerace pokožky
 • Ztráta pružnosti pokožky šíje a dekoltu nebo jiných tělesných partií (kolena, boky, ruce, břicho)
 • Povadlá pokožka
 • Vrásky kolem očí
 • Tmavé kruhy kolem očí
 • Výrazné nosoretní rýhy
 • Nevýrazné kontury obličeje
 • Problematická pleť (citlivá pleť, akné)
 • Řídnutí vlasů
 • Redukce a odstranění strií a jizev

DLOUHODOBĚ:
Stimuluje tvorbu kolagenu
Vyživuje a chrání pokožku
Nemění rysy obličeje
Podporuje další růst vlasů
 

CENÍK
CellularMatrix s kyselinou hyaluronovou
Doporučujeme provést 2-3 ošetření ve 30-ti denních intervalech; poté se podle potřeby provádí 1 ošetření každých 6-12 měsíců.Celý obličej, forma mezoterapie, okamžitý efekt 2. den
   
1 ošetření 8 000,00 Kč
2 ošetření 15 500,00 Kč
3 ošetření 20 500,00 Kč
   
   
RegenPlazma
(regenerace pleti, alopecie, kruhy pod očima, forma mezoterapie,
efekt za tři týdny) 
   
1 ošetření 5 000,00 Kč
3 ošetření 13 500,00 Kč
6 ošetření 25 000,00 Kč
7 ošetření 28 000,00 Kč