MetaCrill®


Nežádoucí účinky po aplikaci polymetylmetakrylátu nemůžeme zcela vyloučit, protože z uvedených podkladů je zřejmé, že k jejich výskytu dochází. Z důvodu bezpečnosti aplikaci Metacrillu tedy neprovádíme.

 

Rozsáhlá nekróza obličeje po infiltraci Polymetylmetakrylátu
Komplikace po injekční aplikaci Polymetylmetakrylátu studie
Studie hodnotící škodlivé účinky produktu v bioplastice
Škodlivé účinky průniku polymetylmetakrylátu

 

Nabízíme novinku Endopeel , který je jedinečný pro okamžitý efekt, věkovou neomezenost a bezpečnost!


MetaCrill (polymetylmetakrylát) je injekční implantát s permanentním účinkem. MetaCrill (polymetylmetakrylát) se používá k celkovému omlazení, odstranění příznaků stárnutí, redukci vrásek, výplním rýh a řešení estetických vad po celém těle. MetaCrill (polymetylmetakrylát) neobsahuje toxiny, proteiny ani alergeny, údajně nevytváří granulomy, nenahmatáte ho a měl by vám vydržet více méně po celý život.

Stimuluje k aktivitě a růstu vaše kolagenové buňky, čímž se docílí trvalého efektu v místě aplikace MetaCrillu (polymetylmetakrylátu). Neovlivňuje mimiku, tkáň nad výplní má přirozený vzhled. Lze jej aplikovat celoročně. Návrat do běžného života je možný takřka ihned po zákroku MetaCrillem (polymetylmetakrylátem).

Pokud vaše pleť ochabuje, poklesává a objevují se vrásky, a to i hluboké – tyto problémy by vám měl vyřešit právě injekční implantát Metacrill (polymetylmetakrylát). Nejenže si poradí s vráskami, ale lze jím vytvarovat obličej v oblasti lícních kostí nebo brady, umí také vylepšit tvar ňader, boků, hýždí a dokonce i vrozenou deformaci hrudního koše. Rovněž si poradí s různými nedokonalostmi nohou, zvětší vnitřní kontury stehen, vytvaruje hubená či rovná lýtka nebo kotníky a zbaví vás i nepěkných kolenních vrásek.


CO JE MetaCrill (polymetylmetakrylát)?

Jedná se o sterilní, viskózní gel bílé neprůzračné barvy. MetaCrill (polymetylmetakrylát) se používá jako injekční výplňový materiál, který je trvalý. Neobsahuje žádné proteiny, alergeny ani toxické látky. Nezpůsobuje systémovou reakci.

MetaCrill (polymetylmetakrylát) se  používá v plastické chirurgii od roku 1996 .

MetaCrill (polymetylmetakrylát) má certifkát CE 1023. Vyrábí se v Brazílii.

Byl schválen orgány EU a je registrován na Ministerstvu zdravotnictví České republiky.


MetaCrill (polymetylmetakrylát) :

Podnítí syntézu kolagenu

Je dlouhodobý

Neobsahuje  toxické látky, alergeny ani cizí proteiny,

Nezpůsobuje alergické reakce, není mutagenní

Je údajně stabilní, nemigruje, zůstává v místě aplikace

Je možné jej používat opakovaně

Tkáně nad výplní mají mít přirozený vzhled

Bez hospitalizace, takřka okamžitý návrat do pracovního procesu


POSTUP APLIKACE

MetaCrill (polymetylmetakrylát) se aplikuje injekčně. Nejprve se provede vstupní vpich silnější jehlou, kterým je poté zaveden tenkou mikrokanylou implantát do určeného místa. Mikrokanyly mají tupý hrot, který zabrání poranění cév. Aplikace MetaCrillu (polymetylmetakrylátu) je takřka bezbolestná, aplikace může být trochu nepohodlná, ale nikdy není nutná celková anestezie. Pro větší pohodlí pacienta, je možné použít lokální anestezii. Aplikace se provádí na 1 - 3 sezení, výsledný efekt se dostaví do 3 - 4 měsíců.

Aplikace MetaCrill (polymetylmetakrylátu) se nedoporučuje u těhotných a kojících žen, další kontraindikací jsou infekce a zánětlivé procesy, autoimunitní choroby a přecitlivělost na akryláty. Také se neaplikuje do oblastí dříve ošetřených silikonovými implantáty. Před aplikací by se měl klient vyvarovat požití acetylsalicylové kyseliny (acylpyrin, aspirin apod.), důležitá je také informace, zda klient nebere některé konkrétní léky (např. na ředění krve).

Návrat do běžného života je možný takřka ihned po zákroku. První tři dny je třeba vyvarovat se slunci a zdrojům tepla. Pokud se objeví mírný otok nebo zarudnutí, doporučují se studené obklady bez tlaku na místo aplikace. V případě zákroku v oblasti nosu by se neměly používat několik dní brýle.