Lifting MEDER


Procedurou MEDER BEAUTY SCIENCE Anti-Rides FX (MEDER) se můžete zbavit vrásek a zlepšit stav kůže naprosto pohodlně a nebolestivě. Je dobře známá mezi pacienty z celého světa, včetně Evropy, USA, Ruska a Japonska. Byla vyvinuta doktorkou Tiinou Orasmyae, která je odborníkem Evropského parlamentu na bezpečnost kosmetických prostředků a ředitelkou centra estetické kosmetiky MEDER BEAUTY CENTRE (Nice, Francie).

Procedury MBS se může zúčastnit každý, kdo chce vyhladit vrásky a provést lifting obličeje.


PRO KOHO JE TATO METODA URČENA

  • procedura MEDER je alternativa injekční botulotoxinové terapie pro ty, kteří si z nějakého důvodu nepřejí injekce nebo mají pro injekce kontraindikace (antibiotická terapie, těhotenství, kojení).
  • čistí ucpané póry
  • tato procedura také umožňuje výrazné prodloužení účinku injekcí provedením zákroku na konci doby působení botulotoxinu.
  • procedura se doporučuje také zákazníkům s relativní kontraindikací k provedení botulotoxinové terapie: komplikovaná neurologická anamnéza, nedostatek nebo ztráta citlivosti na botulotoxin, mladý věk zákazníka, poruchy krevního oběhu a věkové změny obličeje.

MEDER nemá žádná věková omezení, žádné nežádoucí účinky, komplikace ani kontraindikace. Procedura MEDER je univerzální – kromě uvolnění svalů mají složky přípravku celou řadu pozitivních účinků. Tato terapie vyhlazuje vrásky, zmenšuje hluboké vrásky a zabezpečuje účinný lifting pokožky.


KDY BUDE VÝSLEDEK VIDITELNÝ?

Budete vypadat mnohem mladší již po prvním sezení. Liftingový účinek může po zákroku přetrvávat 10 – 12 hodin, což umožňuje provádět toto ošetření před očekávanou významnou akcí.
Aktivní kurz zahrnuje 5 sezení jednou za 5 až 7 dnů. Pro zachování dosaženého efektu se doporučuje kúru 5 sezení opakovat 1 až 2krát za rok.


POSTUP OŠETŘENÍ

Je to šest jednoduchých, velmi příjemných a účinných kroků. Během každého z nich se používají unikátní ingredience a způsob dodání účinných látek. První tři kroky jsou přípravné: čištění, hluboká exfoliace (pomocí bakterií mléčného kvašení) a následně použití speciální emulze, která zesiluje účinek látek. Dále následují tři další intenzivní kroky účinku na mimické svaly: aplikace na oblast vrásek a zástava impulzu obličejových svalů bez jejich přímé paralýzy. Pro zachování dosaženého efektu se používá speciální náplast, která se aplikuje na nanesený koncentrát po dobu 20 minut a zvyšuje průnik myorelaxačního přípravku, čímž udržuje svaly v uvolněném stavu.

Jako doplněk je k dispozici dárek ve formě speciální pleťové kosmetické tužky s hexapeptidem pro domácí péči.


CENÍK

aplikace cena
ošetření 1 x 60 minut 2.500 Kč
ošetření 3 x 60 minut 6.750 Kč
ošetření 5 x 60 minut 10.000 Kč