Kosmetika


Kosmetické ošetření pro ženy, muže i mládež. Nabízíme ošetření každé pleti podle potřeby a domluvy s klientem. Když se zrychlené tempo dnešní doby začne odrážet na vaší pleti, potřebujete pomoc k účinné ochraně proti vnějším vlivům a známkám stárnutí. Stres, nedostatek spánku, znečištěné ovzduší, UV záření nebo volné radikály způsobují, že naše pleť vypadá povadlá, postrádá pevnost, zářivý vzhled a vitalitu. Pojďme spolu vybrat vhodnou pravidelnou péči v salonu i na doma.

 

NABÍZÍME TATO OŠETŘENÍ:


Mikromasáž očního okolí

Mikromasáž očního okolí je zaměřená na odstranění kruhů pod očima a mimických vrásek kolem očí. Velmi účinně eliminuje známky únavy a stárnutí. Při masáži se využívá přípravků speciálně vyvinutých pro ošetření citlivých partií kolem očí s obsahem jedinečných aktivních látek pro lifting, výživu a ochranu této delikátní oblasti.


Ošetření rukou – vinoterapie

Věk se odráží nejen obličeji, ale především na pokožce rukou.Vinoterapie se silným účinkem proti vráskám a dalším známkám stárnutí pokožku rukou krásně zregeneruje a viditelně omladí. Účinné složky obsažené ve výtažku z vinné révy mají četné blahodárné účinky : regenerují kolagenová vlákna, dodávají kůži jemnost a zároveň pevnost, hydratují a odstraňují pigmentové skvrny.


Relaxační masáž rukou

Relaxační masáž rukou má uvolňující účinek, zmírňuje stres a přináší celkový pocit pohody.


Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou je proti běžné depilaci velmi šetrná. Nestrhává živé kožní buňky, proto se s ní mohou depilovat i citlivé oblasti jako je podpaží, třísla a u mužů např. hrudník. Při dlouhodobém používání této metody depilace zjistíte, že dorůstající chloupky jsou mnohem řidší, jemnější a celkově se výrazně sníží jejich množství. Běžná aplikace tohoto unikátního produktu ve formě cukrové pasty nejen spolehlivě a šetrně odstraní chloupky, ale také odumřelé buňky z povrchu pokožky, čímž ji zanechává hladší, čistší a jemnější. Metoda je vhodná pro muže i ženy.


Depilace voskem

Depilace vlažným voskem v roll-onu je pohodlná, praktická a hygienická metoda pro odstranění chloupků pomocí aplikačního přístroje. Pro zjemnění a snadnější odstranění a pro zklidnění pokožky po ošetření se používají speciální přípravky.


Ošetření rukou teplým parafínem

Ošetření rukou teplým parafínem patří k nejoblíbenějším a nejpříjemnějším ošetřením pokožky rukou. Odstraní odumřelé a odlupující se části pokožky, krásně ruce uvolní, zjemní a zvláční.


Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn, příznivě působí také na příliš mastnou pokožku. Ošetření zahrnuje odlíčení obličeje, aplikaci chemického peelingu, neutralizaci, masku, fotoprotekci. Doporučený počet aplikací 3 a více. Konzultace na chemický peeling zdarma.


CENÍK


 

HYDRATACE + ANTI AGING
Specifická kůra pro intenzivní hydrataci a regeneraci.Má omlazující a liftingový účinek.
   950 Kč
HYDRATACE + LÉČBA LOKÁLNÍ KUPERÓZY 
Ošetření pro pro suchou, citlivou pleť, která vyžaduje intenzivní hydrataci,
Regeneraci a léčbu lokální kuperózy (červených žilek).
   950 Kč
LIFTING + HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ
Specifická kůra pro intenzivní hydrataci a regeneraci. Má silně omlazující,
liftingový a čistící účinek.
1 250,00 Kč
EXTRA LIFTING + ANTI AGING
Inovativní ošetření na zpevnění kontur obličeje a omlazení očního okolí.
1 450 Kč
OMLAZENÍ OČNÍHO OKOLÍ – BOTOLIFT 
Omlazení oblasti kolem očí. (účinek podobný jako u botoxové aplikace).
   650 Kč
Cena k ošetření:    450 Kč
HYDRATAČNÍ, ROZJASŇUJÍCÍ A VYPÍNACÍ OŠETŘENÍ
Ošetření hydratuje, rozjasňuje. Má silný vypínací efekt.
1 250,00 Kč
MANDOBIONICO
Univerzální kúra vhodná pro všechny typy pleti. Působí zejména na regeneraci kůže, používá se též na léčbu dermatitidy.
1 150,00 Kč
HOME ROSE – LÉČBA KUPERÓZY
Inovativní vědecká odpověď pro citlivou zanícenou pleť s kuperózou.
1 050,00 Kč
HYDRATACE + OMLAZENÍ OČNÍHO OKOLÍ
Specifická léčba pro suchou, citlivou pleť.
1 250,00 Kč
INTERAKTIVNÍ OŠETŘENÍ S VITAMÍNEM C, SILNĚ OMLAZUJÍCÍ
Inovativní ošetření pro všechny tipy pleti. Zvyšuje syntézu kolagenu a elastinuGAG, má anti-oxidační účinky, působí proti stárnutí a obnovuje pleť.
1 650 Kč
HYDRATACE + OČNÍ OMLAZENÍ + LÉČBA KUPERÓZY
Specifická léčba pro pro suchou, citlivou pleť, která vyžaduje intenzivní hydrataci, regeneraci, omlazení očního okolí a léčbu kuperózy.
1 450 Kč
LÉČBA AKNÉ
Vhodné na akné, nečistou pleť, rozšířené póry a mastnou pleť.
   950 Kč