Injekční lipolýza


Injekční lipolýza je neinvazivní metoda, pomocí které se můžete zbavit přebytečných tukových polštářků. Pokud máte menší podbradek, dělají se vám tzv. "syslíky" při dolní čelisti nebo máte větší podbřišek, tuk kolem kolen, na vnitřní straně paží, či na stehnech a běžným cvičením se Vám tyto tukové polštářky nedaří odstranit, pak je injekční lipolýza jednou z možných voleb právě pro Vás.


ZPŮSOB APLIKACE

Jedná se o neinvazivní zákrok, kdy se pomocí speciálních tenkých jehliček (trojzubce až pětizubce) vpravuje do kůže ošetřované oblasti v odstupech 1,5 cm od sebe roztok fosfatidylcholinu, který rozpouští tukové buňky. Fosfatidylcholin je přírodní látka získávaná ze sójových bobů a je také vyráběn v těle. Jedná se o ošetření cíleně vedoucí ke změně kontur těla. Po zákroku se většinou objeví začervenání a otok přetrvávající většinou 48h, ošetřované místo může být na dotyk citlivé. Tyto reakce po zákroku mohou u některých klientů přetrvávat déle. Doporučujeme dostatečný pitný režim.


POUŽITÍ

  • Podbradek (menší)
  • Tukové přebytky kolem dolní čelisti
  • Oblasti podbřišku
  • Kolem kolen
  • Vnitřní strany paží
  • Oblasti stehen

Tento zákrok je vhodnou alternativou pro menší lokality, nenahrazuje klasickou chirurgickou liposukci.

Efekt po ošetření je patrný nejdříve za 6-8 týdnů po ošetření. Injekční lipolýzu doporučujeme 2-4x opakovat pro dosažení optimálního efektu.


PRO KOHO OŠETŘENÍ NENÍ VHODNÉ

Za absolutní kontraindikaci se považují těhotné a kojící ženy a lidé trpící cukrovkou s angiopatií (uzávěrem drobných cév). Zvýšené opatrnosti je třeba u alergiků, u závažného onemocnění jater, ledvin, autoimunitních onemocnění a chorob s poruchou srážlivosti. Ošetření se rovněž neprovádí u osob s výraznou nadváhou (BMI nad 30).