Elektromagnetická vlna Pellevé


Přístroj Pellevé americké společnosti Ellman International je převratnou novinkou na trhu neinvazivní radiochirurgie s vynikajícími výsledky v oblasti zpevňování pleti, vyhlazení jemných až středně hlubokých obličejových vrásek a zpevnění obličejových kontur. Pellevé využívá povahy energie ve formě elektromagnetických vln při průchodu kůží a jejich vlivu jak na epidermis (svrchní vrstva kůže), tak na dermis (střední vrstva kůže)

Jedná se o jediný neinvazivní přístroj, kterým lze ošetřit i povadlá oční víčka bez chirurgického zásahu.

Další výhodou Pellevé je téměř úplná bezbolestnost ošetření. Díky příjemnému povrchu ošetřujícíc hlaviček a tomu, že pokožka je zahřívána postupně, je ošetření velmi často přirovnáváno k příjemné teplé masáži. Speciální velikost hlaviček také dovoluje i ošetření kolem očí, což u většiny ostatních přístrojů není možné.

Pellevé remodeluje a nově utváří kolagenní vlákna

Při ošetření je hlavička Pellevé přiložena na pokožku obličeje. Energiie ve formě elektromagnetických vln o frekvenci 4Mhz prostupuje kůží až do spodní vrstvy dermis. Povrch pokožky se postupně zahřívá na teplotu ve výši 40-42°C, ve spodní vrstvě díky velké koncentraci vody dermis vzniká odpor, který způsobí nárůst teploty v dané oblasti na 60-65°C. Toto je teplota, při které probíhá denaturace kolagenu a jeho následné stažení. Zároveň jsou stimulovány proteiny, což má za následek utváření a produkci nového kolagenu v dermis. Současně jsou vrstvy kolagenu také zpevněny a zesíleny. Všechny tyto procesy vedou k povrchovému vypnutí pokožky a k výraznému zjemnění vrásek a zpevnění pleti. Navíc dojde k viditelnému zlepšení jak v kvalitě pokožky, tak v její textuře.

 

Pacienti již po prvním ošetření zaznamenávají vypnutí pleti, zmírnění vrásek a popisují znovu získanou svěžest pleti. K hlavnímu efektu ale dochází až po jednom měsíci, což je dostatečně dlouhá doba, kterou potřebuje vaše pleť ke zpevnění kolagenních vláken i k jejich novotvorbě. Právě po jednom měsíci je doporučeno další ošetření, které efekt ještě umocní. Ideální jsou 3 ošetření vždy v rozmezí jednoho měsíce!


CENÍK
aplikace      cena
1 ošetření celého obličeje nebo ošetření krk + dekolt      13 900 Kč
Balíček 3 ošetření celého obličeje nebo ošetření krk+dekolt      27 900 Kč
   
1 ošetření oční partie        6 000 Kč
Balíček 3 ošetření oční partie      17 000 Kč